Вхід на сайтКАЛЕНДАРЗаходи до Дня Соборності України PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Понеділок, 28 січня 2019, 08:50


В історії становлення незалежної України особливе місце займає 22 січня 1919 року, коли Директорія Української Народної Республіки проголосила Злуку всіх українських земель в єдину Українську державу.
 
22 січня ввійшло до національного календаря як велике державне свято - День Соборності України. Цього року в Україні відзначають 100 річчя події.   З нагоди цієї важливої історичної дати у бібліотеках Буринської ПЦБС проходили пізнавальні заходи з метою відродження паростків духовності, пробудження у своїх користувачів зацікавленості  до поглибленого вивчення iсторiї  та культурних надбань українського народу, виховання поваги та любові до рідного краю, його історичного минулого і сучасності.
 
 
У центральній публічній та центральній дитячій бібліотеках читачі знайомилися з матеріалами книжково-ілюстративної виставки «Україна суверенна: від витоків до сьогодення», біля якої бібліотекарі проводили огляди літератури, розповідали цікаві історичні факти з історії України.
 
В Успенській сільській бібліотеці-філії відбувся  історичний екскурс «Єдина Україна – єдиний народ», під час якогоучні 6-7 класів сільської школи ознайомилися з матеріалами книжково-ілюстративної виставки, прослухали історію виникнення свята.
 
Працівники Воскресенської, Олександрівської, Жуківської та Вознесеньської сільських бібліотек-філій провели годину історії «Україна суверенна: від витоків до сьогодення». Присутні із захопленням слухали розповідь про боротьбу українського народу за соборність своїх земель.
 
 
 
Патріотична година спілкування "Соборність України: від ідеї до сьогодення" відбулася у Суховерхівській сільській бібліотеці –філії. Читачі дізналися про історичне значення  Дня Соборності України, про значення слова «соборність» яке включає в себе єдність і згуртованість.
 
Урок історії «Нам берегти тебе, єдину і соборну» провели бібліотекарі Степанівської та Червонослобідської сільських бібліотек. На заході вони розповіли читачам про те,  що означає саме поняття "соборність", про ідею соборності, яку плекали ще за часів Київської Русі, в період козацтва та протягом подальших століть і аж до сьогодення. 
 
Представлені до уваги відвідувачів заходи допомогли не лише краще пізнати історію нашої держави, а й сприяли піднесенню їх національної свідомості. 


Останнє оновлення на Понеділок, 28 січня 2019, 08:57
 
© 2019 Бібліотека Бурині. Всі права захищено!
© 2010-2011 Бібліотека Бурині: м.Буринь, Сумська обл., Україна.

Опитування

Як частенько буваєте в бібліотеці?
 

Зараз на сайті

На даний момент 27 гостей на сайті