Вхід на сайтКАЛЕНДАР25 листопада Україна вшановує жертв Голодомору PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
П'ятниця, 24 листопада 2017, 14:06

 
Цього року 25 листопада в Україні День пам'яті жертв Голодомору і політичних репресій. У бібліотечних закладах Буринської РЦБС проводиться низка заходів, зокрема книжково-ілюстративні виставки «Чорна сповідь моєї Вітчизни», бібліографічні огляди, перегляди літератури тощо.
Цікаво і зворушливо пройшла у  дитячій бібліотеці година скорботи «Запали свічку пам’яті». 

 

Спільно з освітніми закладами району сільські бібліотеки провели години історії «Зболеним голосом правди».
 
У центральній районній бібліотеці відбулося роширене засідання краєзнавчого клубу «Буриніка», на яке завітали старшокласники першої міської школи. Тема засідання «Історична ретроспектива за книгою Миколи Бондаренка «Україна – 1933: Кулінарна книга. Пам’ять людська».

Ведуча заходу Лідія Герасименко ознайомила присутніх  з книгою, до якої включені 89 гравюр з «кулінарними рецептами», до яких вдавалися люди, щоб вижити в часи голодомору. 
 
 

Директор Буринського районного краєзнавчого музею Микола Кононенко розповів про задум Миколи Бондаренка  та роботу над цим проектом, наголосивши на тому, що в книзі спогади очевидців – жителів сіл Буринського району розширюють сприйняття графічних робіт, а  архівні документи доповнюють загальну картину сумних реалій тих років. 
 
 
 
Завідуюча народним музеєм історії села Чернеча Слобода Любов Овсієнко згадала про великий внесок Миколи Бондаренка у дослідження теми голодомору на Буринщині, розповіла про страшні події тих років у селі Чернеча Слобода. 
 
 
Отець Димитрій, благочинний Буринського округу УПЦ Київського патріархату, настоятель храму святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії УПЦ КП, запросив присутніх до спільної молитви та наголосив на тому, що такі заходи, як сьогодні, конче потрібно проводити для молоді, аби не стерти в пам’яті майбутніх поколінь жахливі події голодомору на Україні.
 
 
 
Начальник відділу культури і туризму РДА Микола Дишковець розповів про свою співпрацю з Миколою Бондаренком у створенні та реалізації багатьох проектів, які були здійснені на Буринщині.
 
 
 
На заході була присутня Суша Ольга Андріївна, котра маленькою дитиною була свідком тих подій. Ольга Андріївна поділилася своїми дитячими спогадами. 

Присутні ознайомилися з книжковою виставкою «Чорна сповідь моєї Вітчизни».
 
 


Останнє оновлення на П'ятниця, 24 листопада 2017, 14:34
 
© 2018 Бібліотека Бурині. Всі права захищено!
© 2010-2011 Бібліотека Бурині: м.Буринь, Сумська обл., Україна.

Опитування

Як частенько буваєте в бібліотеці?
 

Зараз на сайті

На даний момент 14 гостей на сайті