Вхід на сайтКАЛЕНДАРКниги українським воїнам від Лариси Браташ PDF Друк e-mail
Новини Буринщини - Новини Буринщини
Написав Administrator   
Середа, 22 липня 2015, 14:28

 

Буринська РЦБС долучилася до Всеукраїнської акції «Бібліотека українського воїна» ініційованою Міністерством культури України для підтримки бойового духу та патріотичного виховання українських військовослужбовців.

У ході проведення акції було надруковано звернення через районну газету «Рідний край» до всіх жителів міста та району.  Перша партія книг вже відправлена до співкоординатора  акції   обласної універсальної наукової бібліотеки для передачі у бібліотеки військових частин Збройних Сил України.  Акція реалізовуватиметься  на постійній основі.

Небайдужою до цієї акції та подій на Сході нашої держави виявилася наша землячка, поетеса Лариса Браташ. Вона   завітала до бібліотеки та передала 10 примірників своїх  поетичних збірок , виданих власним коштом : «Умиюсь зоряними росами»  (2010 р.) та  «Моя осінь» (2014 р.).

 

Нова збірка «Моя осінь» вийшла з друку у видавництві «Ярославна» і, за словами директора Катерини Полтавець,  «неординарність її в тому, що вона – ніби дорогоцінний камінь, де кожна грань – особлива». Перебуваючи  під враженням щоденного життя зі своїми негараздами і позитивними  моментами,  Лариса Федорівна    пропускає  все крізь себе і  її світосприйняття виливається у віршах. 

 Лейтмотивом нової збірки поезії стали слова з вірша «Осінь у моїм саду»:

«… Відпломеніє осінь у саду,

Опалим листям щемно відкружляє.

Та вірю – я в мій сад іще прийду

Послухать, як весна дзвінка співає»

 Вірш «Не один», покладений на музику Сергієм Фроловим, став переможцем конкурсу «Мистецькі крила Сумщини» у 2015 році та увійшов у один із пяти розділів збірки – «Небесна Сотня».

Поезія Лариси Федорівни  пронизана любовю до Вітчизни, до рідної землі та болем за сьогодення. З насолодою читаючи  ці вірші, хочемо привітати поетесу з виходом нової збірки та побажати їй творчого натхнення.


Останнє оновлення на Середа, 22 липня 2015, 14:37
 
© 2019 Бібліотека Бурині. Всі права захищено!
© 2010-2011 Бібліотека Бурині: м.Буринь, Сумська обл., Україна.

Опитування

Як частенько буваєте в бібліотеці?
 

Зараз на сайті

На даний момент 130 гостей на сайті