Вхід на сайтКАЛЕНДАРПодарунок від Віктора Гагіна PDF Друк e-mail
Новини Буринщини - Новини Буринщини
Написав Administrator   
Понеділок, 20 липня 2015, 15:21

Віктор Гагін – всебічно освічена людина високого інтелекту є другом і активним користувачем Буринської центральної  районної бібліотеки. Нещодавно він подарував книгозбірні свою нову книгу «Нариси історії землі Буринської. Книга 3», що вийшла друком у «Видавничому будинку «Еллада» (м.Суми).

Ця книга є продовженням систематизації та узагальнення маловідомих матеріалів про Буринський край від давнини до сьогодення. Автор розкриває географію, суть і значення пам'яток матеріальної культури в історії Буринщини за даними археологічних та писемних джерел.

Віктор Гагін – краєзнавець, публіцист, член Національної спілки краєзнавців України, Національної спілки журналістів України,дослідник Буринського краю.  Його перу належать раніше видані книги: «Духовний світ Буринщини від давнини до сьогодення»,  «Буринщина з глибини віків», «Буринь: воєнне лихоліття і відродження», «Нариси історії землі Буринської» (книга 1, 2).  У 2014 році до 80-річчя від дня народження Віктора Івановича вийшов друком бібліографічний покажчик «Віктор Гагін: краєзнавець, публіцист». А також він є автором понад 100 статей, які висвітлюють історичні події, активізують інтерес читачів до історичних коренів свого народу.

 

 


Останнє оновлення на Понеділок, 20 липня 2015, 20:24
 
© 2019 Бібліотека Бурині. Всі права захищено!
© 2010-2011 Бібліотека Бурині: м.Буринь, Сумська обл., Україна.

Опитування

Як частенько буваєте в бібліотеці?
 

Зараз на сайті

На даний момент 74 гостей на сайті