Вхід на сайтКАЛЕНДАРВідомі митці слова та пісні Буринщини отримали нагороду PDF Друк e-mail
Новини Буринщини - Новини Буринщини
Написав Administrator   
П'ятниця, 27 березня 2015, 10:30

 
До нашої книгнозбірні з радісною новиною  завітала місцева поетеса Лариса Браташ. 24 березня на творчій зустрічі поетів-піснярів та композиторів Сумщини, що відбувся в Сумській обласній філармонії, вона була нагороджена дипломом управління культури і туризму Сумської державної адміністрації за значний внесок у розвиток національної культури та збереження кращих зразків поетичного мистецтва Сумщини.
 
 
Пісня «Не один» на слова Лариси Браташ  виборола перемогу на конкурсі. Ця подія знакова для поетеси, адже цього року вона святкує 20-ліття творчої діяльності.
 
   
 
 Автор музики – буринчанин Сергій Фролов  був нагороджений таким же дипломом. 
 
Управління культури і туризму Сумської обласної державної адміністрації та Сумський обласний науково-методичний центр культури і мистецтв видали музично-поетичну збірку «Мистецькі крила Сумщини», до якої увійшли більше двадцяти унікальних авторських пісенних творів наших земляків, творчість яких сповнена любові до рідного краю та присвячена боротьбі українського народу за державний суверенітет і територіальну цілісність України, вшануванню героїв Небесної Сотні й учасників АТО. 
 
Серед цих творів і пісня «Не один» на слова Лариси Браташ, музика Сергія Фролова. 
Вітаємо наших земляків!
 


Останнє оновлення на П'ятниця, 27 березня 2015, 10:48
 
© 2019 Бібліотека Бурині. Всі права захищено!
© 2010-2011 Бібліотека Бурині: м.Буринь, Сумська обл., Україна.

Опитування

Як частенько буваєте в бібліотеці?
 

Зараз на сайті

На даний момент 80 гостей на сайті