Вхід на сайтКАЛЕНДАР«Минає швидко криза, минають біль і шок, як світиться мармиза від гарних книжечок!» PDF Друк e-mail
Це цікаво знати - Цікаві факти
Написав Administrator   
Середа, 09 листопада 2011, 01:15

Кожен, напевно, пам'ятає, як у дитсадочку, а потім у школі його навчали любити та цінувати книгу – одвічне народне надбання та багатство. Та далеко не всі навчилися цього непростого мистецтва. Та що там говорити – адже далеко не кожен любить читати, хоча й уміє. Комусь не вистачає часу, а хтось полюбляє проводити дорогоцінні вільні хвилини за комп'ютером, переглядаючи пошту, активно користуючись соціальними мережами, дивлячись фільми. Тут уже зовсім не до читання. Але ж і на роботі проводимо багато часу, займаємося господарськими справами (присадибні ділянки, приготування їжі, прання тощо), а у когось у сім'ї ще й маленькі дітки є, за якими треба доглядати. Може б і потягнулися б руки до книжки, та все нема коли. А між іншим, і відпочивати ж колись треба, і бажано не перед телевізором та ПК, а за читанням гарної книжки.
Тепер читання доступне для багатьох іще й в електронному вигляді – чудові «читалки», які зовнішнім виглядом нагадують КПК, уже придбані багатьма активними читачами великих міст. Певно, скоро навіть у метро не побачиш людей з паперовими книжками. Добре було б мати такі пристрої й у нашій бібліотеці – тоді кожен зміг би прочитати книжкові новинки в електронному вигляді. Трошки помріяли – а тепер продовжимо.
Персональні комп'ютери потроху витісняються iPad-ами – геніальним витвором думки Стіва Джобса, про якого все ще не хочеться говорити в минулому часі. Такі пристрої є, приміром, в обласній науковій бібліотеці. Коштує таке задоволення близько 600$, та найближчим часом у наших читальних залах ми навряд чи його побачимо.
 
Та засмучуватися не варто – адже у РЦБС дуже багато цікавих паперових книжок (нещодавно надійшло поповнення фонду новою літературою). А щодо періодичних видань – хотілося б, звичайно отримувати більше, але фінансування не дозволяє. Будемо чекати кращих часів щиро віримо та сподіваємося, що вони настануть.
Та періодика, на передплату якої виділяють однакову суму вже кілька років поспіль (а видання ж дорожчають!) – далеко не єдина проблема, з якою кожного дня стикаються бібліотечні працівники. Кожної зими виникають проблеми з опаленням, опалювальний сезон не починається вчасно, приміщення бібліотек району потребують ремонту, а книжковий фонд – частішого оновлення. Та попри всі ці проблеми бібліотекарі щодня виходять на роботу в доброму настрої. Адже люди відвідують храми науки, надихають працівників книгозбірень на чесну та самовіддану працю, що заслуговує найбільшого пошанування та високої оцінки з боку органів державної влади.
Дуже хочеться вірити в слова директора видавництва «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» Івана Малковича:
«Минає швидко криза, 
Минають біль і шок, 
Як світиться мармиза 
Від гарних книжечок!»


Останнє оновлення на П'ятниця, 25 листопада 2011, 14:59
 
© 2019 Бібліотека Бурині. Всі права захищено!
© 2010-2011 Бібліотека Бурині: м.Буринь, Сумська обл., Україна.

Опитування

Як частенько буваєте в бібліотеці?
 

Зараз на сайті

На даний момент 67 гостей на сайті