Вхід на сайтКАЛЕНДАРОксана Забужко на європейському фестивалі «Ніч літератури» в Чехії PDF Друк e-mail
Про бібліотеку - Віртуальна читальна зала
Написав Administrator   
Вівторок, 14 травня 2019, 07:21

 
Літературна ніч – це культурна подія, яка надає широкій публіці можливість нестандартно ознайомитися з роботою сучасних європейських письменників.
 
Літературний хепенінг «Ніч літератури» організовують чеські центри у співпраці з EUNIC (Асоціацією культурних інститутів ЄС), іноземними посольствами та видавництвом Labyrint. Він регулярно проводиться напередодні старту найбільшого книжкового ярмарку центральної Європи, «Світу книг».
Цього року вперше на цій події було представлено українського автора. У рамках літературного хепенінгу читали переклад роману Оксани Забужко «Музей покинутих секретів».
 
Читання відбувалося на терасі модерністської Секвенсової віли, збудованої на початку 20 століття неподалік набережної Влтави, і рядки самого роману та виступ Оксани Забужко через репродуктори можна було почути далеко за межами будинку.
 
Інтерес до події був чималий. Весь наклад роману, виданого у Чехії у 2013 році, розпродали і навіть для продажу на події вдалося знайти лише два примірники, які були негайно розкуплені.
 
Твори Оксани Забужко Ви можете почитати, завітавши до нашої книгозбірні.


Останнє оновлення на Вівторок, 14 травня 2019, 07:34
 
© 2019 Бібліотека Бурині. Всі права захищено!
© 2010-2011 Бібліотека Бурині: м.Буринь, Сумська обл., Україна.

Опитування

Як частенько буваєте в бібліотеці?
 

Зараз на сайті

На даний момент 70 гостей на сайті