Вхід на сайтКАЛЕНДАРНовинки нашої книгозбірні: віртуальна книжкова виставка PDF Друк e-mail
Про бібліотеку - Віртуальна читальна зала
Написав Administrator   
Понеділок, 14 серпня 2017, 15:03


 
 
Шановні читачі!
Пропонуємо вам ознайомитись з новими книгами, що нещодавно надійшли до нашої бібліотеки.
Різноманітність цікавих науково-популярних та художніх книг спонукає нас розповісти усім бажаючим про них більш детально.  
 
 Гаврилів, Тимофій Де твій дім, Одіссею? : поема. – Львів : Видавництво Анетти Антоненко, 2015. – 216 с. 

 
 
Книга про Віру, гнадію, Любов, зближення та розлуку, пошуки і впізнання, примарне і справжнє. Вирушаючи в подорож, герой не підозрює, що опиниться в центрі зіткнення культур і цивілізацій.


 
 
 
 
 Процайло, А. Я. Мер сидить на смерті / Андрій Процайло; худож.-оформлювач О.Д. Кононученко. – Харків : Фоліо, 2016. – 266 с. 

 
 
Андрій Процайло – український письменник, лауреат літературного конкурсу «Коронація слова-2014».
Мер Львова осідлав смерть і дійняв її до живого. Бо вона й гадки не мала ділитися своїми секретами. Хотіла взяти місто тихо і без проблем. Леву Безрукому знову доводиться рятувати світ. Бо ціною тепер є не тільки звільнення однієї неприкаяної душі. На шальках терезів – свобода!


 
 
 Волков, Олексій Вовчий місяць. – Київ : Нора-Друк, 2016. – 464 с. 

 Герой роману, колишній вчитель історії, під Новий рік в глушині українських лісів відкопує унікальну знахідку. В цей же час один з найвпливовіших магнатів Південної Америки таємно вирушає в Україну, де на момент його приїзду скоєно кривавий резонансний злочин – масовий розстріл людей. Не пов’язані, на перший погляд, події стають основою карколомного сюжету, де головний герой змушений протистояти цілому світу.

 
Роман нагороджений спецвідзнакою Міжнародного літературного конкурсу «Гранд-Коронація слова – 2015».

 Положій, Є.В. Мері та її аеропорт : роман / Євген Положій. -=- Харків : Бібколектор, 2016. – 282 с.

 
 
Ця історія про Германа та Мері – про те, як легко можна втратити кохання і як важко потім звільнитися потім від нього. Захоплююча, інколи смішна, інколи сумна книжка, в якій, як і в житті, щастя обов’язково є – бо його не може не бути.


 
 
 
  Монтгомері, Люсі-Мод Енн із Шелестких Тополь : роман / Люсі-Мод Монтгомері; пер. з англ. Анни Вовченко. – Львів : Урбіно, 2016. – 288 с.

 
 
Це четверта книга канадської письменниці циклу про Енн Ширлі, який складається з восьми романів. Романи розповідають про життя  Енн Ширлі.


 
 
 
 
  Монтгомері, Люсі-Мод Енн із острова Принца Едварда : роман / Люсі-Мод Монтгомері; пер. з англ. Анни Вовченко. – Львів : Урбіно, 2016. – 272 с.

 
 
Це третя книга канадської письменниці циклу про Енн Ширлі, який складається з восьми романів. Романи розповідають про життя  Енн Ширлі.


 
 
 
 
 Самойленко, В. Час розкиданого каміння / Володимир Самойленко. – Київ : Ніка-Центр, 2015. – 168 с. 

 
 
Роман занурить Вас у минуле, у бурхливі дев’яності, й виштовхне у цинічних двохтисячних. Друзі, вороги, однокласники. Кумедні й сучасні реалії, трагічні події минулого, скажені авантюри, пристрасті, зради – у цій книзі. 
 
 Гуменюк, Б. Блокпост : Вірші. Новели. Публіцистика / Борис Гуменюк. – Київ : Академія, 2016. – 336 с.  

 
 
 
У вішах, новелах і публіцистичних одкровеннях цієї книжки – пережита автором правда Майдану і війни. Так бачили, відчували і думали мільйони.


 
 
 
 Абгарян, Наріне Манюня : повість / Наріне Абгарян; пер. з рос. Вікторія Прокопович. – Київ : Рідна мова, 2016. – 384 с.

 
 
«Манюня» – світла, пронизана сонцем і запахами східного ринку та напрочуд смішна розповідь про дитинстводвох дівчаток-підлітків – Наріне і Манюню.


 
 
 
 
 Мацко, І. Перехідний вік... моєї мами : повість / Ірина Мацко. – Київ : Академія, 2016. – 128 с.

 
 
 
Мамина розповідь про її перше кохання вікриває допитливій дівчинці Асі щось дуже важливе. Ася гостро переживає у свої тринадцять непорозуміння в сім’ї. Та порозуміння завжди можливе, якщо його прагнути, -- переконують події повісті.


 
 
 Трофимович, В.М. Любов на лінії вогню / Василіса Трофимович. – Харків : Фоліо, 2016. – 153 с.

 
 
У кожному оповіданні письменниці, журналістки, колишнього офіцера добровольчих формувань, яка понад півтора року провела в АТО разом зі своїми героями, читачі знайдуть щирість, реальний патріотизм і дійсне прагнення кращого майбутнього нашої країни


 
 
 
 Кокотюха, Андрій Повний місяць. – 2-е вид. – Київ : Нора-Друк, 2015. – 368 с.

 
 
 
Детективний триллер, виконаний у популярному стилі ретро-роману, що захоплює з перших сторінок, а фінал обіцяє несподіванки.


 
 
 
 Чемерис, В.Л. Анна Київська : роман / Валентин Чемерис. – Харків : Фоліо, 2016. – 220 с.

 
Новий роман Володимира Чемериса присвячений доньці Ярослава Мудрого, красуні Анні, першій королеві Франції. Владна і мудра, вона розуміла свою роль в управлінні країною. Але чи була щаслива ця жінка і де вона закінчила свій земний шлях, про це не знає ніхто...


 
 
 
 
 Чемерис, В.Л. Рогнеда : роман / Валентин Чемерис. – Харків : Орбіта, 2016. – 283 с.

 
Роман-сказання про вродливу та гордовиту полоцьку княжну. Все, здавалося б, обіцяло їй любов, обожнювання і щастя. Але ці надії рухнули водномить, коли красуня Рогнеда опинилася в потоці бурхливих подій та суперництва двох рідних братів – Ярополка і Володимира Святославичів, коли виклично-гордо відмовила Володимиру, ще й назвала зневажливо «сином рабині». Таких образ Володимир не прощав нікому...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Останнє оновлення на Понеділок, 14 серпня 2017, 15:37
 
© 2019 Бібліотека Бурині. Всі права захищено!
© 2010-2011 Бібліотека Бурині: м.Буринь, Сумська обл., Україна.

Опитування

Як частенько буваєте в бібліотеці?
 

Зараз на сайті

На даний момент 84 гостей на сайті