Вхід на сайтКАЛЕНДАР"Новинки нашої книгозбірні": віртуальна експрес-виставка PDF Друк e-mail
Про бібліотеку - Віртуальна читальна зала
Написав Administrator   
Понеділок, 13 березня 2017, 08:17

 
Шановні читачі!
Пропонуємо вам ознайомитись з новими книгами, що надійшли до  книгозбірні в лютому 2017 року.
Різноманітність цікавих науково-популярних та художніх книг спонукає нас розповісти усім бажаючим про них більш детально.  
  
 63.3(5 Сін) Ю, Лі Куан Із третього світу в перший. Історія Сингапуру: 1965-2000.  / Лі Куан Ю. – Київ : КМ-БУКС, 2017. – 760 с
 
Спогади Лі Куана Ю, які охоплюють період з 1965 по 2000 рік. У 1965 році Сингапур здобув незалежність. З того часу його батькові засновнику, Лі Куану Ю, довелося вирішити чимало проблем. За роки свого управління крихітною державою Лі Куан Ю спромігся зробити, здавалось би, неможливе. Нині його країна – одна з найбільш перспективних у світі.

 
84(4ПОЛ) Зануссі, К.  Стратегії життя, або як з'їсти тістечко і далі його мати [/ худож.-оформлювач Л.П. Вировець. – Київ : ДОВЖЕНКО БУКС, 2016. – 356 с.
Криштоф Зануссі – видатний польський режисер, сценарист і письменник, лауреат багатьох кінофестивалів. 
 
У цій книзі він розмірковує над ключовими питаннями людського буття, як-от любов, творчість, мораль, релігія.
 
Автор посилається не тільки на приклади із власного життя, але й оздоблює видання сюжетами зі своїх кінострічок. До кожного розділу додаються к’юаркоди, за якими можна подивитись в Інтернеті уривки з фільмів режисера, що ілюструють той чи інший сюжет, описаний у книжці.

 
84(4УКР)6 Положій, Є. В. Іловайськ: розповіді про справжніх людей  / худож.-оформлювач В.А. Боднар. – Харків : Фоліо, 2016. – 378 с. 
 
Євген Положій (м. Суми), відомий журналіст і письменник. Автор романів «Потяг», «Мері та її аеропорт», «Дядечко на ім’я Бог», «Вежі мовчання», «Юрій Юрійович, улюбленець жінок», «Риб’ячі діти».

«Іловайськ» -- книга про мужність, неймовірний героїзм і людяність українських солдат і офіцерів, бійців добровольчих батальйонів, батальйонів тероборони, всіх тих, хто опинився в кінці серпня 2014 року в «Іловайському котлі», що став найбільшою поразкою української армії в ході війни на сході. Книга побудована на реальних подіях. 

84(4УКР)6 Винничук, Ю. П.  Цензор снів / худож.- оформлювач Л.П. Вировець. –  Київ : ДОВЖЕНКО БУКС, 2016. – 319 с.                                         
 Головних героїв цього роману двоє. Вони різні за характером і поглядами, вони антиподи, але багато чого є спільного: зріст, вага, колір волосся, колір очей, вік. Коли дивитися на їхні юнацькі фото, складаються враження, що вони брати. Навіть пізніше, коли вони стали
 дорослими, і один з них зостався по-юнацькому худим, а другий огрядним, подібність все одно кидалася в очі. Але не зважаючи на все це, вони друзями не були, просто інколи життя їх зводило, аби швидко знову розвести. Самих їх смерть оминала, хоч і не оминала їхніх
 близьких. Смерть завжди була на півкроку від кожного з них і била прицільно, але помилялася якраз на тих півкроку чи півхвилини.

 
84(4УКР)6 Іваничук, Р. І. Сліди на піску  : новели та оповідання / Р. І. Іваничук. –  Київ : ДОВЖЕНКО БУКС, 2016. – 250 с. 
 Книга містить короткі повісті, новели й есеї, написані в різні роки. Автор розмірковує про давню історію України та наше суперечливе сьогодення, розкриває характер людини крізь призму душі при мінімумі зовнішніх подій. Книга сповнена тривог за долю українського народу, однак пройнята вірою у його велике майбутнє.


63.3(4 УКР) Яневський , Д. Б. Проект "Україна". Відомі історії нашої держави [Текст] / худож.- оформлювач О.Д.Кононученко. – Харків : Фоліо, 2016. –  287 с.
 
У новій книзі телеведучого, журналіста, доктора історичних наук Данила Яневського розповідається про те, що відбувалося в Україні з середини X ст. до об’єднання 1386 року Королівства Польського та Великого Князівства Литовського (до складу якого входила сучасна Правобережна Україна), а потім – до ліквідації полкової системи Гетьманщини та утворення 1781 року Київського намісництва, яке охоплювало всю територію сучасної України від Дніпра до Збруча.

У книжці автор висловлює власний погляд на історію України і підкреслює, що історія Русі / України – це складова історії країн Центральної та Східної Європи.

  36.997 (4УКР) Лильо, І.  Львівська кухня / І. Лильо. --  Харків : Факт, 2016. –   255 с. : іл. 
 
На перший погляд ця книга присвячена кухні – одному з найважливіших аспектів львівської історіїї. Насправді вона набагато цікавіша і змістовніша. Відомий знавець міста Лева – Ігор Лильо – за допомогою головного редактора журналу «Егоїст», керівника гастрономічних проектів клубу галицької кухні Всеволода Поліщука поєднав історії з життя відомих людей давнього Львова та Галичини з характерними саме для них рецептами страв. А рецепти ці передавалися у львівських родинах з покоління в покоління, і сучасні господині охоче готують їх і сьогодні.


Останнє оновлення на Понеділок, 13 березня 2017, 09:08
 
© 2019 Бібліотека Бурині. Всі права захищено!
© 2010-2011 Бібліотека Бурині: м.Буринь, Сумська обл., Україна.

Опитування

Як частенько буваєте в бібліотеці?
 

Зараз на сайті

На даний момент 17 гостей на сайті