Вхід на сайтКАЛЕНДАРВіртуальна виставка одного вірша: "Молитва" Любові Бурак PDF Друк e-mail
Про бібліотеку - Віртуальна читальна зала
Написав Administrator   
Понеділок, 23 січня 2017, 15:34

 
Вірш «Молитва» Любові Бурак вперше був опублікований на сторінці у Фейсбуці 3-го листопада 2014 року. Поетеса написала його у період найзапеклішої оборони Донецького аеропорту. Цей пост розлетівся сотнями передруків. Він і досі висить чи не в кожному солдатському окопі, ставши оберегом для воїнів АТО.  Композитор Борис Севастьянов написав музику до вірша і він став піснею, яку майстерно виконують гурти ТаРута і «Гайдамаки».
 

 


Вірш неможливо читати без сліз. А Спілка ветеранів АТО відзначила авторку медаллю «Сильному духом». І дійсно ця жінка-волонтер сильна духом. Дружина фронтового капелана, мати шістьох дітей.  Її чоловік та двоє синів - на війні. Отець Петро Бурак пішов туди просто з Майдану і весь час на передовій. Він - головний капелан 5-го Окремого батальйону Української Добровольчої Армії,  правив Службу Божу навіть у Пісках під Донецьким аеропортом. Разом з батьком на передовій –  в артилерії Української Добровольчої Армії і двоє їхніх синів – Іван і Мар’ян.
 
Про те, як вірш став піснею можете почитати за цим посиланням 

ПРО ЛЮБОВ БУРАК
 
 Любов Бурак (творчий псевдонім Дзвінка Торохтушко) – журналіст, перекладач зі слов’янських мов, поетеса, письменниця,  відомий блогер. 
 
 Народилася в м. Кременець 2 лютого 1972 року. Перші вірші написала у шкільному віці. Проживала з родиною на Сході України в м.  Дніпродзержинськ, потім в Кам`янці Подільському. Зараз проживає в Тернополі.

 
Творча пауза від середини 90-х до наших днів була заповнена вихованням шістьох дітей.
 
За цей час самотужки вивчила 6 слов’янських мов. Вона зізнається у
 інтерв’ю одному з інтернет-видань: «Я заздрю спокійним і безтурботним жінкам і мамам, які не виховали таких свідомих дітей. Хоч завжди стараюся не пускати в серце заздрість, іноді заздрю цим матерям, бо їм вдалося виховати дебілів, які пиячать, розважаються і ніколи не підуть на фронт, ніколи не задумаються над вибором в житті держави. Але я рада, що виховала таких синів і дочок. По-іншому б не змогла».                                                                                                                                                                                             Блогерку Дзвінку Торохтушко читає вся Україна. Вона  є резидентом клубу бойового суржику «Рєпка-club».

 
Творчість
 
 
 Авторка поетичних збірок «Заквітну деревієм» (1993р) та «Звуки та знаки» (1994р)
 Наприкінці 2016-го року у київському видавництві «АЛАТОН» вийшов друком перший роман Дзвінки Торохтушко «Масік», який  миттєво розлетівся по всій країні.
 
 
Нещодавно вийшла друком книга «Світлячок», про яку авторка пише:  «"Світлячок" - напевно казка.
Історія про того, хто сам був
 світлом і вмів світити іншим. Історія про віру, надію і любов. Історія про мужність і стійкість. Про чисту душу і велике серце"
 
Книжка видана двома мовами - українською та англійською. 
 
 
 
Джерела:
  
 20 облич 2016: Дзвінка Торохтушко, журналіст, блогер, письменниця  [Електронний ресурс ]. -- електрон. текст. дані. -- 2017. -- 01 січ. -- Режим доступу : Нова Тернопільська газета, вільний (дата зверн. 25 січ. 2017). -- Назва з екрана.
 
 "Я -- нестандартний випадок", -- Дзвінка Торохтушко [Електронний ресурс ]. -- електрон. текст. дані. -- 2016. -- 13 серп. -- Режим доступу : Новинний портал Погляд, вільний (дата зверн. 25 січ. 2017). -- Назва з екрана.
 
Дзвінка Торохтушко виповіла усьому світові про наболіле у своєму першому романі / Олег Василишин, Ігор Фарина [Електронний ресурс ]. -- електрон. текст. дані. -- 2016. -- 06 жовт. -- Режим доступу : Золота пектораль, вільний (дата зверн. 25 січ. 2017). -- Назва з екрана.

 "Молитва", слова Любові Бурак [Електронний ресурс ]. -- відео дані. -- 2016. -- 09 листоп. -- Режим доступу : YouTube, вільний (дата зверн. 25 січ. 2017). -- Назва з екрана.

Вірші Любові, що боронять на війні [Електронний ресурс ]. -- електрон. текст. дані. -- 2016. -- 08 черв. -- Режим доступу :  Нова Теронопільська газета, вільний (дата зверн. 25 січ. 2017). -- Назва з екрана.

 
Виставку підготувала Валентина Охріменко
 
 

Останнє оновлення на Середа, 25 січня 2017, 15:47
 
© 2018 Бібліотека Бурині. Всі права захищено!
© 2010-2011 Бібліотека Бурині: м.Буринь, Сумська обл., Україна.

Опитування

Як частенько буваєте в бібліотеці?
 

Зараз на сайті

На даний момент 69 гостей на сайті