Вхід на сайтКАЛЕНДАР


Новини звідусіль
Знайдено могилу відомого українського історика Наталії Полонської-Василенко PDF Друк e-mail
Це цікаво знати - Новини звідусіль
Написав Administrator   
Четвер, 12 січня 2017, 08:40

 

Тривалий час вважалося, що могила Наталії Полонської-Василенко втраченна. Та це не так. ЇЇ знайшла Оксана Юркова - кандидат історичних наук, провідний науковий співробітник відділу історії України 20–30-х рр. ХХ ст. Інституту історії України НАН України. 

Наталія Полонська - Василенко –  історик, археолог, археограф, архівістка, мемуаристка. Донька генерала, військового історика Дмитра Меньшова. Представниця історичної школи учня Володимира Антоновича Митрофана Довнар-Запольського. Дружина академіка Миколи Василенка. Перша в Україні жінка-доктор історичних наук – у 1940 р. вона з тріумфом захистилась у Москві в Інституті історії АН СРСР. Із 1944 р. – на еміграції. Професорка Українського Вільного Університету у Мюнхені.

Останнє оновлення на Четвер, 12 січня 2017, 08:52
Детальніше...
 
Президентська премія «Українська книжка року»: переможці-2015 PDF Друк e-mail
Це цікаво знати - Новини звідусіль
Написав Administrator   
Вівторок, 22 вересня 2015, 13:16

 

Нещодавно в Україні вручили щорічну премію президента «Українська книжка року».

У номінації «За вагомий внесок у розвиток українознавства», премію отримало видання «Вулицями старого Києва» Ольги Друг. 

Останнє оновлення на Середа, 23 вересня 2015, 08:05
Детальніше...
 
Виставка квітів у Києві PDF Друк e-mail
Це цікаво знати - Новини звідусіль
Написав Administrator   
П'ятниця, 26 серпня 2011, 08:43
На Співочому полі в Києві триває виставка квітів, присвячена 20-річниці Незалежності Україні. Заради втілення прекрасної ідеї в життя щодня протягом тривалого часу працювали 150 працівників «Київзеленбуду». Саме вони створювали композиції з півмільйона рослин – бегонії, агератума, альтернатери, ірезіне, колеуса, цинерарії та інших чудових квітів.     Виставка триватиме до 4 вересня. За вхід необхідно сплатити 10 гривень (для дорослих), 5 гривень (для дітей 7-16 років). Пільговики, ветерани та пенсіонери зможуть переглянути експозицію безкоштовно.
Останнє оновлення на П'ятниця, 26 серпня 2011, 08:47
 
Фестиваль ковальського мистецтва PDF Друк e-mail
Це цікаво знати - Новини звідусіль
Написав Administrator   
Четвер, 21 липня 2011, 10:10
У вересні в Донецьку відбудеться черговий фестиваль ковальського мистецтва. І оскільки це свято буде проходити втринадцяте, його темою стануть забобони.
     В одному з міських парків ковалі створять нову алею, що налічуватиме 13 композицій. Основною фігурою буде коваль-прибулець. Додатково митці з інших міст викують Водяного, чорну кішку, порожнє відро, - словом, усе, що так чи інакше пов'язане із забобонами.
     Парк кованих фігур буде поповнюватися протягом 2-3 років, а потім ковалі оберуть нове місце для своєї творчості.
Останнє оновлення на Четвер, 21 липня 2011, 10:13
 
Свято Води у Києві PDF Друк e-mail
Це цікаво знати - Новини звідусіль
Написав Administrator   
Середа, 13 липня 2011, 14:14
У період з 16 по 17 липня цього року в Парку «Київська Русь», що в місті Києві, відбудеться Свято Води. Всі гості Парку матимуть змогу споглянути дивовижне театралізоване дійство – ритуал «Келих бажань», зануритися в прекрасний інтерактив для глядачів «Масове обливання середньовічних персонажів водою», взяти участь у захопливому конкурсі «Піщані скульптурні мініатюри». Також буде проведено унікальний історичний майстер-клас «Як наші предки джерела води знаходили», чудове театралізоване дійство «Жива і мертва вода» у виконанні театру «Парку Київська Русь» та багато інших цікавинок. На завершення програми буде виконано масовий середньовічний танок «Закликання дощу».
     Ранкове дійство розпочнеться 16 липня о 10 годині. Наступного дня програма продовжиться  з 12 до 19 години.
Останнє оновлення на П'ятниця, 15 липня 2011, 14:08
 


© 2018 Бібліотека Бурині. Всі права захищено!
© 2010-2011 Бібліотека Бурині: м.Буринь, Сумська обл., Україна.

Опитування

Як частенько буваєте в бібліотеці?
 

Зараз на сайті

На даний момент 17 гостей на сайті