Вхід на сайтКАЛЕНДАРО. Капітоненко "Микола Михайлович Злочевський - піонер фотосправи в Бурині" PDF Друк e-mail
Краєзнавчі розвідки - Краєзнавство
Написав Administrator   
П'ятниця, 19 січня 2018, 13:59

 
Про це стало відомо з публікації курського краєзнавця І.М. Плаксіна "Розвиток фотосправи у російській провінції (на прикладі Курської губернії другої половини ХІХ - початку ХХ ст.), вміщеній у виданні Білгородського державного університету "НАУЧНЫЕ ВЕДОМОСТИ", серия "История. Политология" № 19 (216), выпуск 36 2015 року. 
 Автор у ній, зокрема, пише /мовою оригіналу/:
"Технический прогресс удешевил затраты на производство фотографий. Занятие про¬фессиональным фотоделом становится возможным практически для любого желающего.
Фонд канцелярии губернатора в Государственном архиве Курской области буквально пестрит прошениями на разрешение производить фотосъемку. Теперь география работ распространяется преимущественно на сельскую местность. В 1916 г. получили разрешение на открытие своих заведений крестьянин Нестор Георгиевич Буцень в с. Глушково Рыльского уезда, мещанин Николай Михайлович Злочевский в с. Бурынь Путивльского уезда и др., а крестьянин Троицкой волости Щигровского уезда Николай Алексеевич Панов просил разрешения «производить фотографические работы во всех городах и уездах Курской губернии».
 
На жаль, поки що маються лише такі короткі відомості про буринського міщанина та фотографа М.М, Злочевського. Можливо, що у фондах районного краєзнавчого музея зберігаються якісь додаткові відомості про цю особу?
Підготував 
Олександр КапітоненкоОстаннє оновлення на П'ятниця, 19 січня 2018, 14:43
 
© 2019 Бібліотека Бурині. Всі права захищено!
© 2010-2011 Бібліотека Бурині: м.Буринь, Сумська обл., Україна.

Опитування

Як частенько буваєте в бібліотеці?
 

Зараз на сайті

На даний момент 103 гостей на сайті