Вхід на сайт



КАЛЕНДАР



Ревізькі казки кріпосних селян та дворових людей поміщиків: дослідження О. Капітоненка PDF Друк e-mail
Краєзнавчі розвідки - Краєзнавство
Написав Administrator   
Понеділок, 15 січня 2018, 09:35

 
(на літери Ч-Я) по населених пунктах Путивльського повіту Курської губернії за даними 9-ї ревізії 1850 року
(ДАКО, фонд 184, опис 2, справа 917, сс. _- _)
1. Челищев Глеб Александрович с.Бурынь 1-7
Слобода, что при Семских Мельницах 8-12
 
2. Челищев Иван Александрович с.Бурынь 13-20
Слобода, что при Семских Мельницах 21-26
3. Челищева Анна Александровна с.Бурынь 27-34
Слобода, что при Семских Мельницах 35-40
4. Черепов Михаил Иванович с.Гамалеевка 41-90
с.Чаплищи 91-94
с.Шошина 95-99
д.Масловка 100-110
д.Святое Озеро 111-116
х.Матвеев 117-121
5. Челищев Петр Александрович с.Бурынь 122-128
Слобода, что при Семских Мельницах 129-140
6. Челищев Алексей Николаевич с.Бурынь 141-148
Слобода, что при Семских Мельницах 149-156
7. Черепов Игнат Андреевич сл.Ивановка 157-165
8. Черепов Петр Васильевич д.Юрьева 166-167
д.Казачья 167-174
9. Черепов Федор Егорович с.Троицкое (Жуково) 175
10. Черепов Леонтий Кириллович сл.Сагоревка Верхняя 176-203
сл.Землянка 204-240
с.Грузское 241-368
Овчарный Завод Меренос 369-372
с.Покровское (Мануховка) 373-391
с.Глушец 392-395
с.Попова Слобода 396-415
сл.Ивановка 416-423
х.Вершина Боровня 424-429
с-цо Леонтьевское 430-455
с.Гвинтово 456-488
с-цо Анютино 439-495
х.Плоский 496-498
сл.Шмелева 499-508
Слободка, что на Новом Пруде (Дубина) 509-526
сл.Череповка (Терновка) 527-562
11. Черепов Антон Андреевич х.Черепов 563-571
сл.Ивановка 572-576
12. Черепова Хиона Лаврентьевна д.Боярские Лежачи 577-584
13. Черепов Иван Иванович д.Ивановка 585-590
д.Боярские Лежачи 591-596
с.Рыжевка 597-601
14. Черепов Степан Прохорович с.Череповка 602-607
д.Юрьева 608-611
с.Князево 612-615
с.Жуковка 616-619
15. Черепов Владимир Леонтьевич с.Попова Слобода 620-678
с.Череповка 679-694
сл.Веселая 695-704
с-цо Леонтьевское 705-730
с.Вязовое 731-792
16. Черепова Авдотья Григорьевна с.Рощинино 793-799
17. Черепов Павел Николаевич с.Вязовое 800-803
д.Череповка 804-807
д.Юрьева 808-811
18. Черепова Авдотья Григорьевна д.Юрьева 812-816
19. Черепов Николай Леонтьевич с.Попова Слобода 817-826
20. Черепов Стефан Антонович с.Вязовое 827-834
21. Черепова Анна Андреевна с.Грузское 835-842
22. Черепова Авдотья Петровна д.Вшивка 843-847
д.Юрьева 848-854
23. Черепова Марья Михайловна д.Мишутина 855-862
24. Черепов Александр Казьмич с.Жуковка (Троицкое) 863-868
д.Юрьева 869-874
25. Черепов Владимир Леонтьевич с.Вязовое 875-892
26. Черепова Федосья Ивановна д.Юрьева 893-900
27. Черепов Василий Иванович д.Боярские Лежачи 901-909
х.Череповка 910-915
28. Черепова Наталья Андреевна х.Катон 916-924
29. Черепов Дмитрий Максимович д.Юрьева 925-936
с.Троицкое (Жуковка) 937-942
30. Черепова Авдотья Григорьевна д.Юрьева 943-949
31. Шечкова Акилина Фроловна д.Малушина 950-956
д.Алеева 957-960
с.Вощинино 961-965
32. Шапошников Петр Андреевич с.Духановка 966-987
33. Шапошников Михаил Андреевич с.Гвинтово 988-979
с.Духанов 979-988
х.Кубрь 989-995
34. Шечков Петр Федорович д.Горки 996-1001
х.Бородкин 1002-1007
х.Разлецкий 1008-1015
35. Шечкова Домна Давыдовна д.Горки 1016-1020
36. Шинтина Виктория Ильинична д.Викториновка 1021-1039
37. Шулешкина Олимпиада Афанасьева д.Золотаревка 1040-1049
38. Шулешкин Иосиф Федорович д.Золотаревка 1050-1056
39. Шулешкина Марфа Васильевна д.Вшивка 1057-1065
40. Шечкова Марья Федосеевна с.Волынцово 1066-1088
сл.Бошевка 1089-1106
д.Буднякина 1107-1112
д.Малушина 1113-1117
д.Юрьева 1118-1123
41. Шечкова Глафира Никитична с.Пески 1124-1129
42. Шечков Федор Николаевич с.Мирославка 1130-1136
с-цо Волковка 1137-1145
43. Шечков Сергей Николаевич х.Черепов 1146-1151
с.Студенок Рыльского уезда 1152-1156
с.Вощинино 1156-1159
с.Волынцово 1160-1166
44. Шияновская Марья Степановна д.Бунякина 1167-1173
45. Шечкова Варвара Николаевна с.Вощинино 1174-1181
д.Карпиловка 1182-1187
46. Шапошникова Варвара Васильевна с.Духановка 1188-1199
47. Шапошников Иван Андреевич с.Духановка 1200-1211
с.Вязовое 1212-1221
48. Шечкова Дарья Романовна с.Боярские Лежачи 1222-1227
49. Шечков Яков Афанасьевич д.Забелина 1228-1236
д.Шошина 1237-1240
д.Карпиловка 1241-1244
д.Бошевка 1245-1254
с.Вощинино 1255-1262
д.Горки 1263-1270
50. Шечков Лев Егорович д.Боярские Лежачи 1271-1280
51. Шечков Матвей Егорович с.Пески 1281-1284
52. Шечков Наум Егорович с.Вощинино 1285-1289
53. Щетинина Анна Васильевна д.Семейкина 1290-1294
54. Юденков Михаил Федорович д.Уцкая 1295-1314
д.Забелина 1315-1319
55. Юденкова Прасковья Степановна д.Старые Гончары 1320-1300
56. Юденков Иван Афанасьевич д.Малушина 1320-1332
д.Горки 1333-1336
57. Юденкова Наталья Яковлевна д.Малушина 1337-1345
д.Мишутина 1346-1350
58. Юденкова Гликерия Степановна д.Малушина 1351-1359
59. Бершов Илья Васильевич с.Князево 1360-1366
60. Юденков Константин Афанасьевич д.Малушина 1367-1374
д.Мишутина 1375-1378
д.Уцкая 1379-1383
61. Юденкова Татьяна Михайловна д.Бунякина 1384-1391
62. Юрасов Николай Аристархович сл.Николаевка 1392-1404
63. Юденкова Евдокия Михайловна д.Малушина 1405-1410
д.Бунякина 1411-1415
64. Яцына Марья Павловна с.Яцыно 1416-1422
65. Яцын Михаил Иванович с.Яцыно 1423-1429
д.Черепова 1430-1433
66. Яцын Никанор Васильевич с.Яцыно (Ласково) 1434-1444
с.Вязовое 1445-1450
67. Яцына Елизавета Ивановна с.Вязовое 1451-1457
с.Яцыно 1458-1461
68. Яцын Иван Васильевич с.Вязовое 1462-1468
с.Яцыно 1469-1474
69. Яковлева Евдокия Кирилловна с.Клепалы 1475-1483
70. Яцына Варвара Михайловна с.Яцыно 1484-1489
71. Потемкин Сергей Павлович с.Глушица 1490-1580
с.Дьяковка 1581-1634
д.Вегеровка 1635-1644
д.Дорошевка 1645-1655
Підготував Олександр Капітоненко


 
© 2018 Бібліотека Бурині. Всі права захищено!
© 2010-2011 Бібліотека Бурині: м.Буринь, Сумська обл., Україна.

Опитування

Як частенько буваєте в бібліотеці?
 

Зараз на сайті

На даний момент 103 гостей на сайті