Вхід на сайтКАЛЕНДАРЖиття священика Сергія Сидорова та його сім'ї PDF Друк e-mail
Краєзнавчі розвідки - Краєзнавство
Написав Administrator   
П'ятниця, 04 серпня 2017, 14:22


На сайті Сахаровського центру у комп’ютерній базі даних  «Спогади про ГУЛАГ та їх автори» (база створена Музеєм та центром «Мир, прогрес, права людини» ім. Андрія Сахарова при підтримці Агенства США по міжнародному розвитку, Фонда Джексона (США), Фонда Сахарова (США))  розміщено книгу «Сидоров С. А. (протоиерей). Записки священника Сергия Сидорова : С прил. его жизнеописания, сост. дочерью, В. С. Бобринской. - М. : Православ. Свято-Тихонов. Богослов. Ин-т, 1999. - 296 с. : 11 л. портр.  - В прил.: Бобринская В.С. Жизнь священника Сергия Сидорова и его семьи: с. 141-293.»

Життєпис отця Сергія складений його донькою на основі листів, документів, спогадів рідних та друзів а також особистого архіву та спогадів його сестри Ольги Лядинської. 

Ім’я священика Сергія Сидорова добре відоме на Буринщині, бо його життя з 1895 по 1918 рік пройшло у родовому маєтку села Миколаївка Буринського району Сумської області. 
 По материнській лінії його родина походила із давнього грузинського роду князів Кавкасідзе. Прийнявши 1920-го року сан священика, за свою віру та відданість церкві він пережив 4 арешти  і  27 вересня 1937 року був розстріляний на Бутовському полігоні поблизу Москви. Посмертно реабілітований 21 травня 1956 року.

Книга містить велий пласт краєзнавчого матеріалу, що стосується села Миколаївка і буде цікава всім, кого цікавить історія Буринщини.

Прочитати книгу в електронному вигляді ви можете, перейшовши за цим посиланням – 
Життя священика Сергія Сидорова та його сім'ї

Останнє оновлення на П'ятниця, 04 серпня 2017, 14:28
 
© 2019 Бібліотека Бурині. Всі права захищено!
© 2010-2011 Бібліотека Бурині: м.Буринь, Сумська обл., Україна.

Опитування

Як частенько буваєте в бібліотеці?
 

Зараз на сайті

На даний момент 105 гостей на сайті