Вхід на сайтКАЛЕНДАРЗаходи до Великодня у бібліотеках Буринської громади PDF Друк e-mail
Наші заходи - Наші заходи
Написав Administrator   
П'ятниця, 26 квітня 2019, 12:07

 
 
Наближається свято Великодня. Протягом тижня в бібліотеках Буринської міської об’єднаної територіальної громади відбулись різноманітні народознавчі заходи, присвячені світлому Дню Воскресіння. 
 
 
 
У книгозбірнях оформлені книжково-ілюстративні виставки, тематичні викладки літератури, проводяться народознавчі подорожі, пізнавальні години.
 
 
 
В Успенській сільській бібліотеці-філії,  за участю священика церкви Успенія Пресвятої Богородиці отця Михаїла, проведено інформаційну годину «Великодній передзвін».
 
 
 
Учні 5-6 класів місцевої школи почули цікаву розповідь про історію і традиції святкування Великодня, про те, як треба готуватися до  свята. 
 
 
 
 У дитячій бібліотеці Бурині до святкування Великодня готувалися заздалегідь. З початку квітня маленькі читачі з гуртка «Світ поробок» (керівник Валентина Вольська) власноруч виготовили різноманітні декоративні вироби: паски та крашанки у техніці орігамі, квілінгу, в’язані, вишиті, витинанки, дряпанки, крапанки, мальованки та писанки.

 
 
Ці вироби були представлені на Великодній композиції «Писанковий розмай», що органічно доповняла книжково-ілюстративну виставку "Великодній вернісаж".  З видань, представлених на виставці, всі бажаючі можуть дізнатися про звичаї та традиції цього свята та що потрібно покласти у великодній кошик, господині віднайдуть смачні рецепти пасок, великоднього печива та красиві великодні декорації для своєї оселі. 
 
 
 
 Для учнів 2-А класу першої міської школи (класовод Г.В. Новик) працівники дитячої бібліотеки провели  етнічний калейдоскоп «Світлий Великдень».
Бібліотекар Валентина Вольська розповіла про історію Великодня, традиції та звичаї українського народу, який шанує це одне із найбільш радісних і піднесених свят. Розповідь бібліотенкаря супроводжувала ектронна презентація «І дзвін співає до небес: Христос Воскрес».
 
Заходи до Великодня, які проводились в бібліотеках в цей період, допомагали користувачам краще пізнати традиції та звичаї нашого народу, розвивали творчі здібності, фантазію, виховували любов до національних надбань.


 

 


 
 

 
© 2019 Бібліотека Бурині. Всі права захищено!
© 2010-2011 Бібліотека Бурині: м.Буринь, Сумська обл., Україна.