Вхід на сайтКАЛЕНДАРЧорнобиль не повинен повторитись PDF Друк e-mail
Наші заходи - Наші заходи
Написав Administrator   
Четвер, 25 квітня 2019, 15:46


 
До Дня пам’яті Чорнобильської трагедії  бібліотеки Буринської ПЦБС провели низку заходів «Чорнобиль не повинен повторитись», серед яких книжково-ілюстративні виставки, огляди літератури тощо. Зокрема, працівники центральної публічної бібліотеки Бурині провели годину-сповідь «Відлуння минулого».
 

 
 
Захід пройшов у формі зустрічі учнів 10 класу школи № 1 (класовод Віра Боженко) з очевидицею тих страшних подій, переселенкою з зони відчудження –  Ольгою Михайлівною Кунаковою.
 
 
 
Бібліотекар Наталія Падалко розповіла присутнім про перші години після вибуху на електростанції та перших Героїв-ліквідаторів аварії на ЧАЕС. Інформація ведучої доповнювалась відео-сюжетом про те, що зона відчуження отримала статус Заповідника та переглядом кліпу британського гурту Suede до синглу Life Is Golden, де використані кадри з Прип'яті зняті за допомогою го дрона.
 
 
 
Хвилиною тиші присутні вшанували тих, кого сьогодні вже немає з нами, та схилили свої голови перед тими, хто ціною власного життя оплатив шанс мільйонів на життя.
 
Ольга Михайлівна розповіла про ті страхи, які прийшлося пережити. Своє життя вона розділяє на дві частини – до та після трагедії, з любов’ю згадуючи своє рідне Поліське. Спогади виявилися надто емоційними та вразили учнів. Вони ставили запитання, цікавилися подробицями цього лиха.
 
 
 
Наталія Олександрівна подякувала гості за участь у заході та вручила їй квіти.  Насамкінець присутні із зацікавленістю переглянули матеріали книжково-ілюстративної виставки «Дзвенить у душах українців Чорнобиля гірка полинь» та сфотографувалися на згадку про непересічну зустріч. 
 
 
 
 Останнє оновлення на Четвер, 25 квітня 2019, 16:06
 
© 2019 Бібліотека Бурині. Всі права захищено!
© 2010-2011 Бібліотека Бурині: м.Буринь, Сумська обл., Україна.