Вхід на сайтКАЛЕНДАРМандрівка у світ казки PDF Друк e-mail
Наші заходи - Наші заходи
Написав Administrator   
Четвер, 11 квітня 2019, 15:05

 
У дитячій бібліотеці відбулося справжнє свято казки, на яке завітали вихованці дошкільного навчального закладу № 1 «Ромашка».
Працівники книгозбірні підготували для малят мандрівку в світ казки «Котилася торба з високого горба». 
 
 
 
 
 
Бібліотекар Валентина Вольська розповіла про значення слова «казка», навчила дітей розрізняти казки за видами (народна чи літературна) та жанрами (про тварин, побутові та чарівні).    Казка не просто вигадка –  це духовна спадщина багатьох поколінь. Казка вчить творити добро і мужньо боротись проти брехні, ледарства, егоїзму та зла. У кожній казці добро завжди перемагає зло.
 
 
 
Присутні переглянули  мультфільми: «Капітошка» (літературна казка) та «Колосок» (народна казка).
 
 
 
Свої враження від мандрівки у світ казки діти відтворили в малюнках і принесли їх до бібліотеки. Цими малюнками бібліотекарі прикрасили книжково-ілюстративну виставку «Подорож вулицями казкового міста». Маленьких читачів зацікавили яскраві новенькі видання на виставці, тож вихователь Ольга Марченко взяла ці книжечки для голосного читання у групі.
 
 
 
Мета заходу – виховувати у дітей любов до книги, моральні якості на прикладі казок, мовленнєві здібності, розвивати вміння самостійно мислити, виховувати естетичні почуття, позитивне відношення до героїв казки.


Останнє оновлення на Четвер, 11 квітня 2019, 15:15
 
© 2019 Бібліотека Бурині. Всі права захищено!
© 2010-2011 Бібліотека Бурині: м.Буринь, Сумська обл., Україна.