Вхід на сайтКАЛЕНДАРВідбулося чергове засідання краєзнавчого клубу «Буриніка» PDF Друк e-mail
Наші заходи - Наші заходи
Написав Administrator   
П'ятниця, 22 лютого 2019, 15:42

Засідання клубу «Буриніка» було присвячене 80-літньому ювілею Сумської області.

 

Захід відкрила голова клубу, директор ПЦБС Анна Лук’янцева, котра провела екскурс в історичне минуле нашої області.

 

 Далі вона передала слово краєзнавцю Олександру Капітоненку. Олександр Максимович розповів про перші заселення Буринщини, познайомив з архівними матеріалами про наш край.

 

Цікавим був виступ краєзнавця, вчителя Пісківської школи Світлани Тереніної. Вона розповіла про  краєзнавчий музей історії села Піски. Використовуючи відеоряд матеріалів з історії села, познайомила з історією своєї малоі батьківщини.

 

Присутні дізналися, що під час археологічних досліджень, що проводились  в селі в 1986, 1988 і в 1991 роках,   були знайдені фрагменти кераміки епохи бронзи та раннього залізного віку (УІІІ ст. до н.е. – ІУст. н.е.), а також відкрито курганний могильник, який складається з 2–х курганів. На території сільської ради знаходяться 8 археологічних пам'яток доби палеоліту, неоліту, бронзового і раннього залізного віку, раннього і пізнього середньовіччя.

 

Переглянувши коротенький відеоматеріал про село Піски, відзнятий з висоти пташиного польоту, всі присутні ще раз переконалися в тому, яка красива наша рідна земля.

 Світлана Тереніна наприкінці свого виступу прочитала власний вірш, а також члени клубу з задоволенням прослухали пісню на її слова.

 Віктор Майданевич прочитав вірш Петра Дорошенка, а Людмила Конопленко підкреслила в своєму виступі значущисть краєзнавчої роботи серед дітей.


Останнє оновлення на П'ятниця, 22 лютого 2019, 15:48
 
© 2019 Бібліотека Бурині. Всі права захищено!
© 2010-2011 Бібліотека Бурині: м.Буринь, Сумська обл., Україна.