Вхід на сайтКАЛЕНДАРПрезентація книги Петра Дорошенка "Далекий голос зозулі" PDF Друк e-mail
Наші заходи - Наші заходи
Написав Administrator   
Середа, 20 лютого 2019, 15:20

 
У Буринській центральній публічній бібліотеці відбулася презентація книги Петра Дорошенка «Далекий голос зозулі», що вийшла друком у сумському видавництві «Мрія-1» в січні 2019 року. Літературний редактор видання – член Національної спілки письменників України Людмила Ромен. Вступне слово  до книги написав член Національної спілки письменників України Григорій Фастівець. Темою творчості Петра Дорошенка є любов до рідного краю, природи, матері.
Це його перша книга, до якої увійшли мала проза та вірші. 
 
 
 
Відкрила захід бібліотекар Валентина Колесник, розповівши коротко присутнім про автора та надавши йому слово.  
Петро Дорошенко, презентуючи свою збірку, читав вірші та уривок повісті, що увійшли до видання.
 
 
 
Автора прийшов привітати член Національної спілки письменників України Григорій Фастівець. Він детально проаналізував його творчість  і рекомендував не зупинятись на досягнутому, а писати й надалі.
 
 
 
Із вітальним словом та побажанням всього найкращого звернулась до Петра Дорошенка головний спеціаліст управління освіти, молоді, спорту, культури та туризму Буринської міської ради Таміла  Дехніч.

В ході презентації автора також вітали творчі буринці Лариса Браташ, Лідія Кархова, Віктор Осадчий та Катерина Ігнатенко, а також Віктор Майданевич, Валентина Охріменко, Ніна Біла та його колишня вчителька Надія Демидко.
У всіх виступах звучали щирі слова вдячності за видану книгу. Виступаючі зазначили, що це є вагома важлива подія на теренах Буринщини, що книгу треба популяризувати серед підростаючого покоління.
 
 
 
 
Директор Буринської ПЦБС Анна Лук’янцева подякувала Петру Дорошенку за подаровані бібліотечній системі примірники видання та вручила пам’ятний подарунок.
 
 

Особливою родзинкою заходу був виступ фольклорного колективу Буринського районного будинку культури «Співаночка» (керівник Катерина Ігнатенко). У їх виконанні прозвучала пісня «Мамина печаль» на слова Петра Дорошенка, музика Олександра Ігнатенка. 
 
 Гарним доповненням у розкритті сторінок книги були виступи учнів першої міської школи Аліни Дубовик, Поліни Карчової та Катерини Гайдукової, котрі майстерно прочитали вірші зі збірки.
 
 
 
У рамках заходу працівниками книгозбірні було організовано книжкову виставку «Культурна спадщина Буринщини», біля якої всі присутні сфотографувалися на згадку.
 
 
 
Петро Дорошенко провів автограф-сесію, даруючи присутнім книги.
 
Більше фото з цієї події Ви можете переглянути тут
 
 Про автора: Петро Дорошенко народився 2 лютого 1969 року в селі Михайлівка Буринського району. Закінчив Сумський державний педагогічний університет ім. А.С. Макаренка. Працює в Михайлівській загальноосвітній школі вчителем української мови та літератури.
Вірші пише з дитинства, а прозу – з юнацьких років. Друкувався в буринській районній газеті «Рідний край», обласних та всеукраїнських виданнях, альманахах «Елегія» (2004, 2013) та літературно-історичному «Ромен» (2015). Член обласного літературного об’єднання.


Останнє оновлення на Середа, 20 лютого 2019, 21:21
 
© 2019 Бібліотека Бурині. Всі права захищено!
© 2010-2011 Бібліотека Бурині: м.Буринь, Сумська обл., Україна.