Вхід на сайтКАЛЕНДАРДивосвіт новорічних свят у бібліотеках Буринської ПЦБС PDF Друк e-mail
Наші заходи - Наші заходи
Написав Administrator   
Вівторок, 15 січня 2019, 08:46

 

Новий рік – найчарівніше і найбільш очікуване свято і, звичайно, кожен мріє на святі опинитися у казці. 


 

Бібліотекарі дитячої бібліотеки Бурині запросили своїх читачів на  новорічно-розважальне свято «Хай новий рік прийде – мир і добробут приведе». Активні користувачі книгозбірні підготували для дітей цікаву новорічну виставу.

 

Присутні з задоволенням читали вірші Діду Морозу та Снігуроньці, відгадували загадки, брали активну участь в конкурсній програмі.

 

 

Конкурс новорічних костюмів покликав дідей до хороводу. Свято вдалося! Діти отримали призи та солодощі з торбинки Діда Мороза, сфотографувалися на згадку.

 

 

 

Цікаво та неординарно  відбулося чергове заняття розмовного клубу англійської мови з Россом Гастіном, волонтером із Корпусу Миру США в Україні. У святковій атмосфері, біля ялинки присутні говорили англійською свої побажання у Новому році, грали «у крокодила» та писали невеличкі оповідання, а потім, зачитуючи їх уголос, відгадували – хто їх написав. Росс розповів про новорічні традиції в Америці.

 

 

 

Після проведеного заняття учасники розмовного клубу, під різдвяною ялинкою продовжили спілкування у колі однодумців за чашкою запашної кави, ароматним чаєм та цукерками.

 

 

 

На Різдвяний калейдоскоп «Хай смачна кутя Вам вдасться, хай в сім’ї панує щастя» у дитячу бібліотеку завітали діти початкових класів  Успенської загальноосвітньої школи ім. Г.П. Головенського. Бібліотекарі відтворили для дітей українські народні традиції святкування Різдва Христового.

 

 

 

Валентина Колесник розповіла про підготовку до святої вечері, оформлення оселі та символіку звичаїв свята. У читальній залі було оформлено символічного Дідуха, виготовленого з пшеничного колосся та зв’язаного у пишний багатий сніп. 

За допомогою електронної презентації «Святкування Різдва в Україні» присутні познайомилися з такими дійствами, як Колядка, Вертеп та дванадцяти пісними стравами – символами Святої вечері.

 


Діти взяли участь у вікторині «Українські різдвяні традиції», розгадували загадки та розповідали цікаві колядки, за що і отримували солодкі гостинці. 

 

 

Особливістю цієї зустрічі – було смакування справжньої української куті та узвару. Розважив дітей  мультфільм «Дівчинка та зайці».

На завершення зустрічі Валентина Баранова познайомила діток із такою народною традицією, як щедрування. Присутні переглянули відео з найпопулярнішою народною щедрівкою, до якої зробив аранжування відомий у всьому світі композитор Микола Дмитрович Леонтович.

 

 

Зацікавила гостей свята книжково-ілюстративна виставка «Зими чарівна круговерть». Вони   із захопленням розглядали та, навіть, вголос читали зимові оповідки.

 

 

 

У сільських книгозбірнях діють книжково-ілюстративні виставки, де представлені цікаві книги про  звичаї та традиції українців у зимові свята. Бібліотекарі проводять бесіди із читачами, розповідаючи їм про історію новорічної ялинки і традиції святкування:  народні обряди, тексти колядок та щедрівок, автентичний український одяг.

 

 

Бібліотекар Вознесенської сільської бібліотеки Надія Курбет спільно з читацьким активом відвідали з новорічними вітаннями та колядками Вознесенський старостинський округ, молочно-товарну ферму та фермерське господарство «Здольщина».

 

 

 Весело та цікаво пройшло новорічне свято у Суховерхівському будинку культури, яке підготувала бібліотекар сільської бібліотеки Мальченко Ольга.

Новорічні свята у бібліотеках тривають. Запрошуємо всіх бажаючих відвідати наші книгозбірні, підібрати собі книгу та отримати гарний настрій. 

 

 

 

 


Останнє оновлення на Вівторок, 15 січня 2019, 09:45
 
© 2019 Бібліотека Бурині. Всі права захищено!
© 2010-2011 Бібліотека Бурині: м.Буринь, Сумська обл., Україна.