Вхід на сайтКАЛЕНДАРПсихологічний тренінг “Згубним звичкам скажем: Ні!” в Успенській сільській бібліотеці PDF Друк e-mail
Наші заходи - Наші заходи
Написав Administrator   
П'ятниця, 21 грудня 2018, 14:07

 
Ситуація в сьогоднішньому українському суспільстві, яка характеризується зростанням підліткової злочинності, поширення в підлітковому середовищі шкідливих звичок, бездоглядності дітей, що не лише згубно позначаються на їх здоров’ї , але часто стають причиною скоєння ними протиправних вчинків, злочинів, – така складна, тривожна ситуація вимагає від бібліотек особливої уваги до правового  і морального виховання юних читачів. 
 
 
Складовою правовиховної роботи бібліотек з підлітками вже давно стала  популяризація літератури з питань етики, пропаганда здорового способу життя. Так, в Успенській сільській бібліотеці-філії Буринської ПЦБС проведено психологічний тренінг “Згубним звичкам скажем: Ні!” для учнів 9 класу.
 
 
 
Сімейний лікар Гриневич Ігор Степанович розповів школярам про шкідливість куріння та його вплив на організм, психолог Юлія Капленко  провела тренінг в підтримку антикуріння, а бібліотекар презентувала виставку-застереження “ Згубним звичкам скажем!Ні ” .  
 
 
 
 


Останнє оновлення на П'ятниця, 21 грудня 2018, 14:18
 
© 2019 Бібліотека Бурині. Всі права захищено!
© 2010-2011 Бібліотека Бурині: м.Буринь, Сумська обл., Україна.