Вхід на сайтКАЛЕНДАРМузична імпровізація на День Святого Миколая PDF Друк e-mail
Наші заходи - Наші заходи
Написав Administrator   
Четвер, 20 грудня 2018, 08:39

 
«За вікном сніжок летить, вітром завіває,
тож спішіть усі до нас – на свято Миколая»
День Святого Миколая – давнє українське свято. За народною уявою, зимовий Миколай – покровитель всіх бідних і знедолених. Про велику повагу до цього святого свідчить і той факт, що всюди в Україні, майже в кожній оселі, були його ікони. А ще він – захисник та порадник малюків. Тому всі дітлахи увесь рік, з нетерпінням, чекають на прихід Святого Миколая.
 
Напередодні свята центральна дитяча бібліотека спільно з дитячою школою мистецтв відвідали центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю.

Для вихованців центру свято розпочали учениці Анастасія Кулик та Анастасія Устинова із пісні «У лісі, лісі темному», чим і створили неймовірно святкову та казкову атмосферу в залі.
 
 
 
Ведуча заходу, Валентина Баранова привітала дітей зі святом і розповіла легенду про Святого Миколая та нагадала дітям про старовинну оповідку «Добрі справи і погані вчинки». Дітки, чекаючи на гостей, підготували віршики та різні історії і раді були, коли їм надали слово. В свою чергу учні музичної школи Олександра Некрасова, Дар’я Рибалко, Софія Сухомлин грою на фортепіано надали заходу особливої теплоти та врочистості. Завзятою грою на баяні звеселила колектив Рима Могилко. А також музичними номерами порадував присутніх ансамбль саксофоністів у виконанні Дар’ї Рибалко та Софії Сухомлин у супроводі фортепіано. Зачарував своєю ліричною та ніжною грою на домбрі у супроводі фортепіано Тимофій Науменко.
 
 

  
Особливим гостем свята, якого з нетерпінням чекали діти, був, звичайно, Святий Миколай. Він привітав дітей, трішки з ними погрався і подякувавши за їх добрі справи – вручив довгоочікувані подарунки. А талановито виконав роль Святого Миколая Костянтин Козирь, учень третьої міської школи.
Від дитячої бібліотеки Валентина Луківна принесла, у якості подарунків, цікаві дитячі журнали. Також вона запросила діток на гостину до книгозбірні і розповіла їм, що чекає на читачів дитячої бібліотеки у період новорічно-різдвяних свят. 
 
А на завершення заходу особлива категорія діток та усі учасники сфотографувалися на згадку. Цей день, з безліччю позитивних емоцій, запам’ятається усім дітям надовго.
 

Останнє оновлення на Четвер, 20 грудня 2018, 08:55
 
© 2019 Бібліотека Бурині. Всі права захищено!
© 2010-2011 Бібліотека Бурині: м.Буринь, Сумська обл., Україна.