Вхід на сайтКАЛЕНДАРВідбулося перше заняття розмовного клубу англійської мови PDF Друк e-mail
Наші заходи - Наші заходи
Написав Administrator   
Четвер, 06 грудня 2018, 10:47

 
Ураховуючи роль англійської мови, як мови міжнародного спілкування, з метою сприяння її вивчення для розширення доступу громадян до світових економічних, соціальних, освітніх та культурних можливостей у Буринській центральній публічній бібліотеці відбулося перше засідання розмовного клубу англійської мови. Заняття проводив носій мови – волонтер  Корпусу Миру США в Україні Росс Гастін.

 

Розмовний клуб англійської мови – це простір, де всі охочі можуть навчитися вільно володіти мовою на будь-яку тему та почувати себе комфортно. Тут панує живе спілкування та обговорення, тут немає учня чи викладача, тут не вивчають граматику. У клубі всі повноцінні співрозмовники.  Девіз клубу: «Ми розмовляємо, а не викладаємо мову». 
 
 
Заняття клубу відбуватимуться щосереди. До  програми занять   буде включено як перегляд та обговорення кінофільмів та книжок, подій, що відбуваються довкола, так і дискусії на різні  теми. 
 
 
 
Організація клубу викликала жвавий інтерес містян, серед яких переважно молодь, однак на перше засідання завітало декілька дітей шкільного віку.


Останнє оновлення на Четвер, 06 грудня 2018, 13:22
 
© 2019 Бібліотека Бурині. Всі права захищено!
© 2010-2011 Бібліотека Бурині: м.Буринь, Сумська обл., Україна.