Вхід на сайтКАЛЕНДАРДень Гідності та Свободи у бібліотечних закладах Бурині PDF Друк e-mail
Наші заходи - Наші заходи
Написав Administrator   
Четвер, 22 листопада 2018, 09:17


21 листопада в нашій країні відзначається День Гідності та Свободи. У  бібліотечних закладах Буринської централізованої бібліотечної системи відбулися масові заходи з метою патріотичного виховання підростаючого покоління та вшанування Героїв України.

 
У бібліотеках оформлені книжкові виставки, біля яких працівники проводять інформаційно-патріотичні бесіди, огляди літератури.
 
 
 
 Бібліотекарі Буринської центральної публічної бібліотеки спільно з учнями 10-го класу першої міської школи провели в школі патріотчний урок  «Україна: спільна відповідальність за майбутнє». Провідний бібліотекар Ірина Надворна розповіла присутнім про історію революції гідності, познайомила з літературою, представленою на книжковій викладці «Забуттю не підлягає».
 
 
 

 
 
 
Учні читали вірші, присвячені Героям Майдану. Окремою сторінкою заходу були спогади про колишнього учня  школи Віталія Кравченка, що віддав своє життя за свободу України.
Присутні хвилиною тиші вшанували пам’ять загиблих героїв.
 
 
 
У центральній дитячій бібліотеці відбулася героїко-патріотична година «Україна – простір гідності та свободи». На захід завітали учні 4-Б класу першої міської школи. Бібліотекарі, використовуючи підготовлений до заходу відеоряд, розповіли про хід подій на Майдані в ті буремні дні та  провели електронну презентацію, що включала фото загиблих Героїв Буринського району в зоні проведення операції об’єднаних сил. Усіх полеглих за незалежність України, присутні вшанували хвилиною тиші.
 
 
 
Готуючись до заходу, учні зробили малюнки, які презентували присутнім. Виставка малюнків «Тобі, солдате України» викликала неабиякий інтерес у користувачів книгозбірні. 
 
 
 
Насамкінець діти переглянули книжково-ілюстративну виставку «Гідність і свобода – гасло нашого народу».
 
Бібліотекар Суховерхівської  бібліотеки-філії Ольга Мальченко у сільській школі провела патріотичну  годину «Героїзм та мужність йдуть поруч», під час якої розповіла учням про історію виникнення свята Гідності та Свободи, а також про односельців, які брали участь у бойових діях на Сході країни.
Проведення заходів сприяло вихованню   у громадськості почуття гордості та єдності. 
 
 
 
У Степанівській сільській бібліотеці-філії відбулася година-реквієм в пам'ять Героїв Небесної Сотні "Горить свіча і пам'яті сльоза додолу з неї краплями стікає... Героїв Україна пам'ятає". Під час проведення заходу присутні ознайомилися з книжково-ілюстративною виставкою " А Сотню вже зустріли небеса..."


Останнє оновлення на Вівторок, 27 листопада 2018, 14:38
 
© 2019 Бібліотека Бурині. Всі права захищено!
© 2010-2011 Бібліотека Бурині: м.Буринь, Сумська обл., Україна.