Вхід на сайтКАЛЕНДАРЗасідання круглого столу "Герої не вмирають і не вмруть, Героїв пам'ятатимуть віками" PDF Друк e-mail
Наші заходи - Наші заходи
Написав Administrator   
Середа, 24 жовтня 2018, 14:14

 У Буринській центральній публічній бібліотеці відбулося засідання круглого столу «Герої не вмирають і не вмруть, Героїв пам’ятатимуть віками», присвяченого 74-й річниці визволення України від фашистських загарбників  у роки Другої світової війни.

 

 

На захід зібралися учасники війни, актив районної організації ветеранів, районної організації ветеранів воїнів-інтернаціоналістів «Обов’язок», слухачі Університету III віку, учні першої міської школи.

Круглий стіл відбувся за участю голови Буринської районної державної адміністрації Василя Михайловича Бойка, керуючої справами виконавчого комітету Буринської міської ради Оксани Анатоліївни Іваненко, завідувача методичного кабінету управління освіти, молоді, спорту, культури та туризму Буринської міської ради Людмили Григорівни Конопленко, т.в.о. начальника відділу культури і туризму Буринської РДА Андрія Олеговича Падалка.

Відкрила захід директор Буринської публічної централізованої бібліотечної системи Анна Анатоліївна Лук’янцева. 

 

Ведуча заходу, бібліограф Лідія Василівна Герасименко, застосовуючи кліп огляд, розповіла присутнім про події тих буремних днів та про героїв-визволителів.

Присутні вшанували всіх загиблих захисників Вітчизни хвилиною тиші.

Зі вступним  словом про віковічну пам`ять героїв, які віддали своє життя за свободу і незалежність України звернулася до присутніх голова районної ветеранської організації Ангеліна Антонівна Кнуренко. 

Голова Буринської РДА Василь Михайлович Бойко, привітавши  зі святом,  поділився своїм баченням щодо історичної оцінки визволення нашої країни від нацистських загарбників у роки Другої світової війни.

В ході проведення заходу його учасники  у своїх промовах висловили повагу усім борцям проти нацизму, відзначили та вшанували подвиг українського народу, його визначний внесок у перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні та висловили повагу усім борцям проти нацизму, жертвам війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у роки війни. А ще ділилися власними родинними спогадами про ту страшну війну. Поетеса Лариса Федорівна Браташ зачитала вірша присвяченого батькові, що не повернувся з війни. 

Від представників молодого покоління виступили Андрій Падалко, Дар’я Скакун та Анна Профір, учні першої міської школи.

 

Закінчився захід переглядом книжково-ілюстративної виставки «Заради миру пам’ятаємо про війну», що підготували бібліотечні працівники.


 

 


Останнє оновлення на Середа, 24 жовтня 2018, 14:33
 
© 2019 Бібліотека Бурині. Всі права захищено!
© 2010-2011 Бібліотека Бурині: м.Буринь, Сумська обл., Україна.