Вхід на сайтКАЛЕНДАРУ бібліотеках Буринської ПЦБС відбулися заходи до Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України PDF Друк e-mail
Наші заходи - Наші заходи
Написав Administrator   
Понеділок, 27 серпня 2018, 09:31

 
 З нагоди головних державних свят нашої країни – Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України у бібліотеках Буринської ПЦБС  відбулося чимало заходів.
 
 
 
У центральній публічній бібліотеці та центральній дитячій бібліотеці діяли книжково-ілюстративні виставки «Живи, Україно, для миру й добра» та «Незалежна і єдина будь навіки, Україно!». Біля виставок проводились бесіди, інформаційні хвилинки, огляди літератури.
 
 
 
На базі Буринської центральної публічної бібліотеки для слухачів «Університету третього віку» була проведена година державності «Українська державність: історія та сучасність. Борці за незалежну Україну». Присутні ознайомились з історією  державних символів України, а також згадали  борців за незалежність нашої країни, вшанували українського поета, перекладача, прозаїка, літературознавця, палкого патріота України, відданого борця за права і  свободи своїх співвітчизників Василя Стуса,  переглянули документальний фільм, прослухали вірші поета у виконанні відомих артистів, а також звукозапис із фондів Національної радіокомпанії України, де власні твори читає Василь Стус.

 
 
Бібліотекар Наталія Падалко презентувала книжково-ілюстративну виставку.
 
 
 
Директор Буринської ПЦБС Анна Лук’янцева взяла участь у велопробізі по історичним місцям Буринщини за маршрутом м.Буринь - урочище Городок, с.Михайлівка – с. Миколаївка - городище Зартий - с.Воскресенка- с.Вікторинівка- м Буринь .
 
 
 
 Велопробіг був організований сектором з питань молоді та спорту Буринської РДА та сектором з питань молоді та спорту Управління освіти, молоді та спорту, культури та туризму Буринської міської ради. 
 
 

На шляху руху велосипедисти розгорнули Державний Прапор України, знаменуючи свята Державного Прапора України та Дня Незалежності України.
 
 
 
У Вознесенській сільській бібліотеці-філії відбулася літературна година «Україна у нас одна», під час якої присутні ознайомилися з історією державних символів та визначними подіями Незалежності України, читали вірші, виконували пісні про Україну.

«Україно! Краю мій вишневий» -- таку назву мала літературна година, що відбулася у Жуківській сільській бібліотеці-філії. Бібліотекар розповіла про цікаві події з історії нашого державотворення та презентувала книжково-ілюстративну виставку «Моя Україна – велика родина».

Відвідувачі Степанівської сільської бібліотеки-філії взяли участь у годині історії «Незалежна і єдина будь навіки, Україно!» та переглянули книжкову викладку «Україно, моя вільна, моя рідна сторона».

У Олександрівській сільській бібліотеці-філії пройшов урок історії « З історії прапора України». До Дня Незалежності читачі-діти взяли участь у конкурсі малюнку «Я і моя Україна».
 
 
 
В Успенській сільській бібліотеці-філії була презентована книжково-ілюстративна виставка «Літопис нашої держави». Під час дії виставки бібліотекар Антоніна Третяк проводила огляди літератури, бесіди.
 
 
Проведені заходи сприяли формуванню у користувачів людської гідності, любові до рідної землі, родини, свого народу.


Останнє оновлення на Понеділок, 27 серпня 2018, 14:09
 
© 2019 Бібліотека Бурині. Всі права захищено!
© 2010-2011 Бібліотека Бурині: м.Буринь, Сумська обл., Україна.