Вхід на сайтКАЛЕНДАРЛіто з книгою у дитячій бібліотеці Бурині PDF Друк e-mail
Наші заходи - Наші заходи
Написав Administrator   
П'ятниця, 15 червня 2018, 13:31

 
У дитячій бібліотеці Бурині стартувала програма літнього читання. Програма включає в себе низку різноманітних цікавих заходів для дітей під час літніх канікул, а саме: екскурсії, інтерактивні години, розвиваючі ігри, вікторини, віртуальні подорожі тощо.
Перші дні літніх читань принесли цікаві заходи. Так, книгозбірня радо приймала у себе пришкільні табори.  
 
 
 
Для дітей другої міської школи, які завітали до дитячої бібліотеки, був проведений турнір «Найрозумніший». Проходив він у декілька турів: історія і національна символіка, бібліотека- книжковий дім, безпека життєдіяльності, рослини, тварини, на загадку є відгадка тощо. Відзначився турнір активністю усіх учасників, дуже приємно, що наші користувачі такі начитані та ерудовані! Незважаючи на результати  інтелектуальних змагань, перемогла ДРУЖБА.
 
 

Для дітей пришкільного майданчика третьої міської школи бібліотекарі підготували та провели  краєзнавчу годину «Крокуючи  вулицями  нашого міста», на якій була представлена електронна презентація «Їх імена носять вулиці нашого міста».
 
 
 
Ця тема актуальна сьогодні тим, що більшість вулиць були перейменовані у зв’язку із декомунізацією. Мета даного заходу – познайомити дітей із новими назвами вулиць міста, адже тепер вони названі на честь  видатних особистостей, серед яких є й такі, що безпосередньо внесли вклад у розвиток нашої малої батьківщини. 
 
 
Попереду на дітей чекає чимало цікавих акцій та заходів!  
 


Останнє оновлення на П'ятниця, 15 червня 2018, 13:52
 
© 2019 Бібліотека Бурині. Всі права захищено!
© 2010-2011 Бібліотека Бурині: м.Буринь, Сумська обл., Україна.