Вхід на сайтКАЛЕНДАРДень творчості у дитячій бібліотеці PDF Друк e-mail
Наші заходи - Наші заходи
Написав Administrator   
П'ятниця, 30 березня 2018, 12:34

 
П’ятий день тижня дитячого читання  пройшов в Буринській центральній дитячій бібліотеці під гаслом  «У книжковім дивосвіті виростають творчі діти».

 
 
Мабуть, найприємніше заняття для дітей — це створення виробів. Дітлахи з великим задоволенням створюють щось цікаве і привабливе.  З метою   розвитку творчих здібностей  юних користувачів  в дитячій бібліотеці створений і працює гурток «Світ поробок».
 
 
 
Дітям подобається майструвати своїми руками та отримувати від цього процесу велике задоволення.
 
 
 

 
 
 На день  творчості «Від читання до творчості»  до книгозбірні завітала активна читачка, юна майстриня, учениця 6-А класу першої міської   школи Вероніка Біда.
Її вироби з бісеру  були представлені на обласних конкурсах, відзначені грамотами та дипломами. Також вони зайняли чільне місце на виставці дитячих поробок серед інших видів творчості – аплікацій, квілінгу, орігамі, вишивки тощо.
 
Бібліотекар Валентина Вольська  підготувала огляд літератури «Читаємо і творимо красу» з метою ознайомлення дітей з цікавими книгами та періодичними виданнями, яку сприятимуть розвитку їхньої творчості, допоможуть розкрити свої таланти. 


Останнє оновлення на П'ятниця, 30 березня 2018, 12:44
 
© 2019 Бібліотека Бурині. Всі права захищено!
© 2010-2011 Бібліотека Бурині: м.Буринь, Сумська обл., Україна.