Вхід на сайтКАЛЕНДАРДень народження книги PDF Друк e-mail
Наші заходи - Наші заходи
Написав Administrator   
Четвер, 29 березня 2018, 12:28

 
Тиждень дитячого читання триває.  Сьогоднішній   день дитяча бібліотека    присвятила  літературному знайомству  «День народження у книги».   

 
 
У 2018 році виповнюється  180 років казці Ганса Крістіана Андерсена «Непохитний олов’яний солдатик». Ця історія з’явилася в часи, коли найжаданішим подарунком для будь-якого хлопчика була армія олов’яних солдатиків. 
 
Автор казки теж був маленьким і грався в солдатиків.  Потім він виріс, але його серце зберегло дитячу віру в чудеса і чуйність до людських переживань, і прекрасні казки стали  самі виходити з-під пера  Ганса Крістіана. Він не міг не  написати  про свого давнього    олов’яного друга та його героїчні пригоди – війну з тролем, порятунок від неминучої загибелі на дні міського каналу й таємниче повернення в череві величезної рибини. І ще письменник не міг не розповісти про любов!    Адже коли ми любимо, життя перетворюється на  казку – загадкову історію з дивовижним кінцем.
 
 
 
 Дітлахам прийшовся до  вподоби мультиплікаційний фільм за одноіменною казкою та виставка-сюрприз «Книга та її доля». Бібліотекар Валентина Вольська презентувала онлайн-перегляд про життєвий і творчий шлях Г.К. Андерсена.  До речі,  ім’я  Ганса Андерсена  носить золота медаль, якою щороку  нагороджуються дитячі письменники і художники- ілюстратори дитячих книг. І проходить ця церемонія в день народження автора відомих казок – 2 квітня.
 
 
    Діти також  проявили свої знання і кмітливість  в бліц-турнірі «По сторінках творчості Г.К. Андерсена» та взяли читати, а то й перечитати  книги неперевершеного казкаря.
 
© Валентина Баранова 


Останнє оновлення на Четвер, 29 березня 2018, 12:50
 
© 2019 Бібліотека Бурині. Всі права захищено!
© 2010-2011 Бібліотека Бурині: м.Буринь, Сумська обл., Україна.