Вхід на сайтКАЛЕНДАРУ дитячій бібліотеці стартував Всеукраїнський тиждень дитячого читання PDF Друк e-mail
Наші заходи - Наші заходи
Написав Administrator   
Понеділок, 26 березня 2018, 13:02

 
Всеукраїнський тиждень дитячого читання  традиційно проходить в дитячій бібліотеці  в дні  весняних канікул. «Книжок країна чарівна чекає на гостини» - під таким гаслом відбуваються заходи в рамках цього справжнього свята для юних користувачів, основна мета яких  популяризація серед дітей читання, книги і бібліотеки. Пізнавальний тиждень – це свято цікавинок, читання, інформації, новинок і знайомств.
 
 

 
  У перший день тижня до бібліотеки завітали чотирикласники  першої міської школи (класовод Соловей Г.І.) .  Для дітей бібліотекарі підготували  ювілейну мозаїку «Є такі імена і є такі дати». 
 
 
  
На гостей чекала відеопрезентація про  видатних постатей, яким виповнились пам’ятні дати – Ярослав Мудрий (1040 років від дня народження), Володимир Мономах (965 років від дня народження), Кирило Розумовський (290 років від дня народження) та дитячих письменників – Шарля Перро (390 років від дня народження)  та Наталії Забіли (115 років від дня народження).

Цікавою для дітей була вікторина «Казкові герої Шарля Перро». Цьогоріч ювілейний день народження і в знаменитого італійського композитора, скрипача і дирижера Антоніо Вівальді (340 років).  Діти дізнались багато фактів із  його життя  та прослухали мелодію «Весна» зі знаменитого скрипкового циклу концертів  «Чотири пори року». 
 
 
 
   Допомогла дітям  відчути радість спілкування з книгами і яскраво оформлена книжкова виставка « Є у кожного день народження».
                       © Валентина Баранова


Останнє оновлення на Понеділок, 26 березня 2018, 13:09
 
© 2019 Бібліотека Бурині. Всі права захищено!
© 2010-2011 Бібліотека Бурині: м.Буринь, Сумська обл., Україна.