Вхід на сайтКАЛЕНДАРПрезентація книги Миколи Бондаренка "Земні діяння странника Петра" PDF Друк e-mail
Наші заходи - Наші заходи
Написав Administrator   
Середа, 28 лютого 2018, 15:32


 

На розширеному засіданні краєзнавчого клубу «Буриніка», що діє при Буринській центральній публічній бібліотеці,  відбулася презентація книги Миколи Бондаренка «Земні діяння странника Петра».

 
На захід зібралися представники владних структур району та міської громади, члени клубу та творча інтелігенція.
 
 
Ведуча заходу, бібліотекар Лідія Герасименко, презентувала видання, що вийшло друком у сумському видавництві «МакДен» 2017-го року. 

У краєзнавчій розвідці Миколи Бондаренка через спогади, перекази очевидців розповідається про непересічну особистість – Петра Афанасійовича Тимошенка. Він же: странник Петро, святий Петро – так називали його люди. Він міг передбачати події майбутнього. Одні люди його поважали, інші – боялися, а були й такі, що ненавиділи, вважали психічно хворим. Петро був внутрішньо вільною людиною і це робило його винятковим та незвичним в тогочасному середовищі. 

Книга багатоілюстрована. Цікаві фото з неї присутні переглянули на мультимедійному екрані. 
Через поважні причини автор не зміг бути присутнім на заході, але всі виступаючі дякували йому за  працю. Адже це нелегкий труд – зібрати спогади очевидців.
 
 
 
Софія Горох, Григорій Фастівець ділилися спогадами про странника Петра, адже їхні родини знали Петра Афанасійовича. 
 
 

 
Бібліотекар Успенської сільської бібліотеки-філії Буринської ПЦБС Антоніна Третяк розповіла про те, який розголос отримала книга в селі. Багато хто хотів би мати її в домашніх книгозбірнях. Люди обговорюють видання, знаходяться ще й нові спогади про Петра. 
 
 
 
 
Начальник управління освіти, молоді, спорту, культури та туризму Буринської міської ради Віктор Домашенко, директор краєзнавчого музею Микола Кононенко, директор Буринської публічної централізованої бібліотечної системи Анна Лук’янцева висловили теплі слова та щиру вдячність Миколі Бондаренку за цей його проект. 
 
 

Начальник відділу культури і туризму Буринської РДА Микола Дишковець більш детально зупинився на впровадженні цього проекту в життя і завдяки чиїй підтримці книга побачила світ. Фінансову підтримку для цього видання надало керівництво ПП АПФ «Україна» в особах Григорія та Романа Шестаків.
 
 
Отець Димитрій, благочинний Буринського округу УПЦ Київського патріархату, дякуючи авторові, зазначив, що праця Миколи Михайловича дуже важлива для майбутніх поколінь.
 
 
 
Насамкінець присутні ознайомилися з виданнями Миколи Бондаренка, представленими на книжковій викладці та сфотографувалися на згадку про зустріч. 


Останнє оновлення на Середа, 28 лютого 2018, 16:14
 
© 2019 Бібліотека Бурині. Всі права захищено!
© 2010-2011 Бібліотека Бурині: м.Буринь, Сумська обл., Україна.