Вхід на сайтКАЛЕНДАРЗаходи з нагоди вшанування Героїв Небесної Сотні PDF Друк e-mail
Наші заходи - Наші заходи
Написав Administrator   
Середа, 21 лютого 2018, 11:10


У бібліотечних закладах Буринської публічної централізованої бібліотечної системи до Дня Героїв Небесної Сотні відбулися  інформаційно-просвітницькі заходи: години пам’яті «Герої нашого часу: горить, не гасне пам’яті свіча», «Їхній подвиг житиме вічно», урок історії «Герої Небесної Сотні», оформлені виставки-реквієми «Небесна Сотня: герої не вмирають».

 

20 лютого на базі міської школи № 3 Бурині працівники відділу обслуговування провели історичний урок на тему «Майдан. Мистецтво спротиву». Бібліотекар Галина Фастівець розповіла про відомі та маловідомі факти тих скорботних днів та за допомогою інтерактивної дошки познайомила з революційним мистецтвом Майдану: плакатами, картинами, вуличним артом, музикою, поезією та прозою. 
 
 
 
Учням старших класів було цікаво побачити Майдан з іншої сторони, зі сторони мистецтва. Окрім розповіді бібліотекаря, вони мали можливість відчути себе у ролі поета у період Революції.
Під кінець уроку діти переглянули новий кліп Гурту GONTA «Гей, сивий вітер плаче», який було презентовано на знак вшанування Героїв Небесної Сотні та всіх полеглих Героїв у війні на сході України. У кліпі звучить пісня у виконанні нашого земляка,  лідера гурту GONTA Костя Фастівця.

Присутні вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні та воїнів-земляків, загиблих під час неоголошеної війни, яка й досі триває на Сході України, хвилиною тиші.
 
 
У читальній залі Буринської центральної публічної бібліотеки відбулася відеопрезентація кліпу гурту GONTA «Гей, сивий вітер плаче».Останнє оновлення на Середа, 21 лютого 2018, 14:37
 
© 2019 Бібліотека Бурині. Всі права захищено!
© 2010-2011 Бібліотека Бурині: м.Буринь, Сумська обл., Україна.