Вхід на сайтКАЛЕНДАРЗаходи до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав PDF Друк e-mail
Наші заходи - Наші заходи
Написав Administrator   
П'ятниця, 16 лютого 2018, 14:49

 

 

З нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав у бібліотечних закладах Публічної централізованої бібліотечної системи  були організовані книжкові виставки «Афганістан – незагоєна рана і суворий урок», проведені уроки мужності «Афганістан болить в моїй душі», бібліографічні огляди «Ціна чужої війни» тощо.

 У приміщенні читальної зали Буринської центральної публічної бібліотеки відбулася година історії «Їх пам’ятає Україна». Ведуча заходу Наталія Падалко розповіла  про історію Афганської війни 1979-1989 рр.

 15 лютого 1989 року для багатьох став днем, коли скінчився рахунок втрат наших солдатів. Важкий, сумний підсумок. Багато матерів і батьків не дочекалися своїх синів.  Третина учасників афганської війни була родом з квітучої української землі. На їх долю випало випробування вогнем і кров’ю, - зазначила ведуча. Присутні в залі вшанували хвилиною мовчання пам’ять полеглих земляків.

 Для читачів Буринської центральної публічної бібліотеки для дітей бібліотекарі організували книжково-ілюстративну виставку 

«Минають дні, ідуть роки.

Життя листки перегортає.

А біль Афгану – на віки

В душі чомусь не замовкає».

 

 

 


Останнє оновлення на П'ятниця, 16 лютого 2018, 15:26
 
© 2019 Бібліотека Бурині. Всі права захищено!
© 2010-2011 Бібліотека Бурині: м.Буринь, Сумська обл., Україна.