Вхід на сайтКАЛЕНДАРДо 100-річчя з часу проведення першого Курултаю кримськотатарського народу PDF Друк e-mail
Наші заходи - Наші заходи
Написав Administrator   
Середа, 13 грудня 2017, 11:38

 
Протягом листопада-грудня в Україні проводяться урочисті заходи, присвячені важливій події в історії кримськотатарського народу – 100-річчю з часу проведення національного з`їзду, першого Курултаю кримськотатарського народу.
 Результатом роботи першого з’їзду було прийняття Конституції Кримської Народної Республіки, в якій визнавалася рівноправність усіх мешканців Криму незалежно від їх національності, закріплювалася рівноправність жінок, проголошувались основоположні демократичні свободи. Курултай затвердив національний прапор блакитного кольору, національний герб у вигляді золотої тамги кримських ханів та національний гімн. 
 
Курултай нині є органом громадського кримськотатарського національного руху, що визначає себе як "національне зібрання, вищий представницький повноважний орган кримськотатарського народу".
 
У бібліотечних закладах Буринської РЦБС до цієї важливої події відбувся цикл заходів «100-річчя Курултаю: історія і сьогоденність». У рамках заходів були організовані книжкові виставки «Право на самобутність», проводилися бесіди «З історії кримськотатарського народу».


Останнє оновлення на Середа, 13 грудня 2017, 11:43
 
© 2018 Бібліотека Бурині. Всі права захищено!
© 2010-2011 Бібліотека Бурині: м.Буринь, Сумська обл., Україна.