Вхід на сайтКАЛЕНДАРЗаходи до Міжнародного дня інваліда PDF Друк e-mail
Наші заходи - Наші заходи
Написав Administrator   
Понеділок, 11 грудня 2017, 14:24

 
3 грудня в Україні відзначили Міжнародний день інвалідів. У бібліотечних закладах Буринської РЦБС було проведено цикл заходів «Хай оживає істина стара: людина починається з добра».
 У рамках заходів були оформлені книжково-ілюстративні  виставки «Не пройди крізь зболену душу», відбулися години спілкування «Толерантне ставлення до людей з особливими потребами». У відділі обслуговування районної бібліотеки проведено годину милосердя «Доброта допомагає вижити», у дитячій бібліотеці проведено конкурс малюнків «Навчи своє серце добру».
 
 
 
Фахівці дитячої книгозбірні відвідали центр реабілітації дітей-інвалідів, де провели урок доброти « Дивись на нас, як на рівних». Вихованці центру радісно зустріли гостей. Програма заходу була цікава та насичена. Валентина Вольська провела бесіду  та вікторину «Зимові розваги». Валентина Баранова познайомила присутніх з казкою Христини Цурковської «Чарівна гуска», яку авторка подарувала бібліотеці. 
 
 
 
Запропонуваши дітям солодощі до чаю, бібліотекарі зазначили, що в грудні відзначається Міжнародний день чаю та розповіли багато цікавинок про чай. 
Діти були задоволені проведеним заходом.
 


Останнє оновлення на Понеділок, 11 грудня 2017, 14:34
 
© 2018 Бібліотека Бурині. Всі права захищено!
© 2010-2011 Бібліотека Бурині: м.Буринь, Сумська обл., Україна.