Вхід на сайтКАЛЕНДАРТиждень популяризації правових знань PDF Друк e-mail
Наші заходи - Наші заходи
Написав Administrator   
Понеділок, 11 грудня 2017, 11:33

 
З 4-го по 10-е грудня у бібліотечних закладах Буринської РЦБС відбувся тиждень популяризації правових знань «Основа держави – закон і право». 

 
У рамках тижня бібліотеки проводили юридичні години, бібліографічні огляди «Правове суспільство від Канта до наших днів», організовували книжкові виставки, перегляди літератури. 
 
 
 
У центральній районній бібліотеці відбулася зустріч читачів з інспектором ЮП, лейтенантом міліції Ягупою Оксаною. Присутні отримали вичерпні відповіді на питання правової тематики, познайомилися з книжковою виставкою «Human Rights for All» (Права для людей). 
 
Для молоді у електронній читальній залі  був організований перегляд документального фільму «Торгівля людьми – сучасний прояв рабства».
 
У дитячій бібліотеці діяла книжкова виставка "Світ дитинства, захищений правом".
 
 
 
Для учнів 1 класу першої міської школи була проведена гра з правознавства  «Будуємо правовий дім для Дюймовочки». Бібліотекар Валентина Вольська познайомила дітей із матеріалами Конвенції ООН про права дитини та запропонувала у ігровій формі визначити права казкових героїв, що були порушені.
 
 
 
Присутні переглянули уривки з мультфільмів та взяли участь у грі «Дерево прав дитини». Учні, які давали правильні відповіді, мали змогу помістити на імпровізованому «Дереві прав дитини» листочок із надписом прав дітей.
 
 
 
 

 


Останнє оновлення на Понеділок, 11 грудня 2017, 11:43
 
© 2019 Бібліотека Бурині. Всі права захищено!
© 2010-2011 Бібліотека Бурині: м.Буринь, Сумська обл., Україна.