Вхід на сайтКАЛЕНДАРДень Гідності та Свободи у бібліотечних закладах Бурині PDF Друк e-mail
Наші заходи - Наші заходи
Написав Administrator   
Середа, 22 листопада 2017, 16:16

 
У бібліотечних закладах Буринської РЦБС відулися заходи щодо відзначення Дня Гідності та Свободи: книжково-ілюстративні виставки " Від революції Гідності до гідного життя", героїко-патріотичні години "Вони боролися за щастя і свободу, служили українському народу", зустрічі з учасниками АТО тощо.
Працівники відділу обслуговування Буринської центральної районної бібліотеки на базі міської школи № 2 з учнями старших класів провели патріотчний діалог «Україна: спільна відповідальність за майбутнє». 
 
На захід були запрошені учасники бойових дій АТО: Бойко Віталій (військовий комісар Буринського районного комісаріату), Нагорний Сергій (водій відділу забезпечення БРВК), Власкін Владислав (спеціаліст служби захисту інформації БРВК).
За допомогою відеопрезентації ведуча заходу Оксана Надженко розповіла про події, 2013-2014 рр., що відбулися на головному Майдані України та оголосила хвилину тиші за загиблими.
 
 
 
Присутні спілкувалися з гостями заходу, ставлячи питання, на які отримували вичерпні відповіді.
По закінченню заходу учні з вдячністю  подарували військовим  квіти. 
 
 
 
У Буринській центральній районній дитячій бібліотеці відбувся урок історичної пам’яті «Україна – територія гідності й свободи», на який були запрошені учасник подій на Майдані під час Революції гідності 2013 року Валерій Баранов та учасник АТО на Сході України Сергій Дудка.
 
 
 
Ведуча заходу за допомогою слайдів нагадала присутнім, учням 9- Б класу першої міської школи, про буремні події Революції
Гідності та зупинилася на подіях, що відбуваються на Сході країни.
 
 
 
Хвилиною тиші вшанували 12 загиблих героїв-буринчан, які поклали життя за свободу нашої країни.
 
Валерій Баранов та Сергій Дудка розповіли учням про події, учасниками яких вони були та висловили своє бачення цих подій.
 
Бібліотекар Валентина Колесник прочитала власного вірша "Безсонні ночі матерів", присвяченого всім матерям України, а учениця 9-А класу Даша Лиховоз прочитала вірш місцевої поетеси Лариси Браташ "Не розлюби свій рідний край". 
 
 
 
Насамкінець гостям заходу подарували квіти та сфотографувалися на згадку.
 
 


Останнє оновлення на Четвер, 23 листопада 2017, 15:22
 
© 2018 Бібліотека Бурині. Всі права захищено!
© 2010-2011 Бібліотека Бурині: м.Буринь, Сумська обл., Україна.