Вхід на сайтКАЛЕНДАРВечір саксофонної музики PDF Друк e-mail
Наші заходи - Наші заходи
Написав Administrator   
П'ятниця, 01 березня 2013, 13:49

Дует сердець затих
Звучить самотнє соло –
Мелодію любові саксофон веде.

В ліричних звуках тих,
Як в сонячному колі,
Гармонія краси –
Не знайдеш більш ніде!
                   Лідія Кархова
 

 У літературно-мистецькому центрі «Світлиця» Бібліотеки Бурині відбувся цікавий захід – вечір романтичної саксофонної музики. Винахід цього інструмента належить бельгійському майстрові духових інструментів Адольфу Саксу (1814 – 1894). Навчаючись у батька – Шарля Тозефа Сакса  - і допомагаючи йому у роботі, допитливий юнак самостійно удосконалив кларнет і бас-кларнет. А згодом виготовив новий інструмент із латуні і  з кларнетовим мундштуком, названий за власним іменем саксофон.

Присутні на дві години поринули у чарівний світ духової музики.


Перші чаруючі мелодії саксофона подарував учень 3-го класу Буринської дитячої школи мистецтв Єгор Пломадяло (викладач Павло Лістунов). Далі свою майстерність показали Олександр Чеманов та Нікіта Некрасов (викладач Володимир Осадчий).

 


Учениці ЗОШ №3 Настя Боженко та Марія Корнієнко познайомили присутніх з історією виникнення та розвитку інструмента, а учень ЗОШ №1 Деніс Шолік майстерно прочитав вірш, присвячений саксофону.

 

 


І на завершення вечора мелодії саксофона звучали у виконанні Павла Лістунова та Володимира Осадчого, котрі свою майстерність гри на цьому інструменті уже багато років передають підростаючому поколінню Буринщини.

 

 

 

 


Мабуть всі  переконалися, що саксофон є благородним і найкрасивішим музичним інструментом. Його звучання затамовує подих і створює прекрасну атмосферу любові і романтики. Саксофон додає будь-якому твору ще витонченішого шарму.

 

 


Багато добрих слів звучало на адресу організаторів та учасників заходу. А колишня директор дитячої школи мистецтв, нині підприємець,  Галина Яківна Бондаренко, вручила дітям солодкі подарунки.

 

 


 


Останнє оновлення на П'ятниця, 01 березня 2013, 14:35
 
© 2019 Бібліотека Бурині. Всі права захищено!
© 2010-2011 Бібліотека Бурині: м.Буринь, Сумська обл., Україна.