Вхід на сайтКАЛЕНДАРРоботи буринчанина Миколи Верповського на столичних фотовиставках PDF Друк e-mail
Світлиця - Творчі буринчани
Написав Administrator   
Середа, 15 листопада 2017, 09:40

 
Миколу Верповського можна часто побачити в різних куточках Буринщини з фотоапаратом. Його світлини спонукають замислитися над ставленням до життя, цінувати кожну його мить і побачити прекрасне у тому, що оточує людину щодня. Верповський є визнаним майстром фотографії на міжнародному рівні, його роботи не раз визначалися кращими і перемагали в міжнародних фотоконкурсах. Він - один із редакторів інтернет-журналу чорно-білої фотографії «L'Istante Monocromatico». 
 
І от, нарешті, перші виставки  в Україні. Побачивши роботи митця, директор престижної київської галереї  Tauvers Gallery Зінаїда Тауверс запропонувала йому взяти участь у столичних виставках.

 
                                                       PHOTO KYIV - 2017. Роботи М. Верповського
 
 Вперше в Києві, у виставковому просторі комплексу "Торонто-Київ", на площі біля 3000 квадратних метрів відбулася міжнародна арт-ярмарка PHOTO KYIV.  Із 2-го по 5 листопада 2017 року там експонувалися роботи кращих представників фотомистецтва, серед яких і світлини  Миколи Верповського, котрий виступив у рамках проекту «БІЛЕЧОРНЕWHITEBLACK» як документаліст.
 
 PHOTO KYIV -2017. Роботи М. Верповського. Фото К. Фастівця 
 

PHOTO KYIV -2017. Роботи М. Верповського. Буринчанин М. Хрокало біля фото свого сина

У проекті також представлені фото Євгена Пітєніна, на яких світ споглядається крізь призму японської філософії «Моно-но аваре»  та Олега Малова, роботи якого – це  пошук загального, об'єднуючого терміна для декількох схожих зображень.
 
Чорно-білі фото Миколи Верповського отримали багато схвальних відгуків як  українських так і європейських знавців та поціновувачів фотомистецтва, тому ця подія малала продовження. 
 
Експозиція серії робіт М. Верповського "Буринь" у київській художній галереї TauversGalleryinternational 
 
 
На відкритті виставки у галереї TauversGalleryinternational  у залі, де представлена експозиція робіт М. Верповського
 
Буринчанка А. Охріменко на виставці у галереї  TauversGalleryinternational біля робіт М. Верповського

 З 10-го по 17 листопада у художній галереї Києва TauversGalleryinternational у рамках фотопроекту «БІЛЕЧОРНЕWHITEBLACK» експонуються  роботи  Миколи Верповського.
 
Його галерея портретів - своєрідна розповідь про простих жителів міста Буринь, про їх уподобання, стосунки, радості й печалі. 
 
Пропонуємо переглянути кілька робіт Миколи Верповського представлених на виставці.
 
 
 
Своїми успіхами в царині фотографії  Микола Верповський прославив наше невеличке містечко  Буринь. Нових йому творчих перемог! 
Про виставки та Миколу Верповського Ви можете прочитати за цими посиланнями:  газета "Сьогодні" та газета "Панорама"

Останнє оновлення на Середа, 15 листопада 2017, 16:15
 
© 2019 Бібліотека Бурині. Всі права захищено!
© 2010-2011 Бібліотека Бурині: м.Буринь, Сумська обл., Україна.