Вхід на сайтКАЛЕНДАРЛітератори Буринщини взяли участь в літературно-мистецькому святі «Задзвеніли струни у душі моїй» PDF Друк e-mail
Світлиця - Творчі буринчани
Написав Administrator   
Понеділок, 21 серпня 2017, 13:50

 
Одинадцять років поспіль у Верхосулці на Білопільщині збираються письменники, поети, земляки, самодіяльні митці, всі поціновувачі творчості Олександра Олеся та Олега Ольжича, щоб вшанувати їх пам’ять. Цьогоріч завітали на свято члени літературно-мистецького центру «Світлиця», що діє при нашій бібліотеці.
 
 
 
Валентина Колесник, Віктор Осадчий та Юрій Прокопенко привезли на Буринщину з Верхосульського краю багато чудових вражень. Окрім буринчан на захід завітало чимало гостей: депутат обласної ради Андрій Кисіль, завідувач сектору культури Білопільської районної державної адміністрації Світлана Лукова, директор районного радіомовлення «Вир» Надія Сазонова, поети, письменники, самодіяльні митці з  Роменського та Білопільського районів.
 
 
Понад дві години  на сцені сільського будинку культури звучали поезії Олеся та Ольжича, пісні на слова Олеся, присутні літератори читали власні твори.    
По закінченню концертної програми присутні поклали квіти до братської могили та пам’ятника воїнам-землякам, ознайомилися з книжково-ілюстративною виставкою «Шануймо Олесеве слово» та відвідали музейну кімнату О.Олеся в місцевій загальноосвітній школі.
 
 
 Продовжилося свято на хуторі Загір біля пам’ятного знаку Олександру Олесю. Ще довго  тривали розмови гостей та учасників свята, звучали пісні та вірші.
 
 

                                                  


                                             


Останнє оновлення на Понеділок, 21 серпня 2017, 13:59
 
© 2019 Бібліотека Бурині. Всі права захищено!
© 2010-2011 Бібліотека Бурині: м.Буринь, Сумська обл., Україна.